Szukaj

Anna Lewandowska w barze mlecznym z torebką za 12 tysięcy złotych. Jak się zachowywała?

Anna Lewandowska w barze mlecznym kupowała niedawno obiad. Co wybrała i jak się zachowywała? Do szczegółów dotarł jeden z tabloidów. Zobacz, co udało się ustalić dziennikarzom.
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, to małżonkowie, którzy w ciągu ostatnich lat zgromadzili spory majątek. To on sprawia, że stać ich m.in. na luksusowe ubrania i stołowanie się w ekskluzywnych, drogich restauracjach. Tymczasem zakochani udowadniają, że pieniądze nie przewróciły im w głowie.

Zobacz: Anna Lewandowska z bratem i babcią na meczu Polska-Austria. Gwiazda w krótkich szortach dopingowała Roberta

Anna Lewandowska w barze mlecznym

Świadczyć może o tym niedawne zachowanie Ani. Trenerka przez paparazzi została przyłapana w momencie, w którym kupowała obiad w barze mlecznym. Co wybrała? Kotlety mielone, za które zapłaciła 22 złote. Posiłku nie jadła jednak na miejscu, a zabrała do domu.

Zobacz: Robert Lewandowski niespodziewanie pojawił się z urodzinowym prezentem na treningu Ani. Za kulisami było bardzo romantycznie

Na tę okazję gwiazda fitnessu nie stroiła się za bardzo, ale jej stylizacja i tak nie przeszła bez echa. Chociaż Lewandowska ubrała się w dżinsowe szorty i czarną koszulkę, dobrała do nich spektakularną torebkę. Wybrała model od Diora, który kosztuje około 12 tysięcy złotych.

Taki dodatek jednak nie sprawił, by Lewandowska zaczęła się wywyższać i ignorować ludzi wokół. Wręcz przeciwnie. Jak donosi Fakt: 

Od razu podeszła do lady i złożyła zamówienie na wynos, po czym zamieniła jeszcze słowo z napotkanymi w barze znajomymi i pośpiesznie wyszła z jedzeniem – czytamy w gazecie.


Trzeba przyznać, że Ania potrafi zachować się z klasą.

Zobacz: Anna Lewandowska miała być aktorką. Ojciec zrujnował jej marzenia o karierze w świecie filmu


Anna Lewandowska na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska - trening w Warszawie

Anna Lewandowska - trening w Warszawie

Uśmiechnięta Anna Lewandowska na ściance - Bal TVN 2019

Uśmiechnięta Anna Lewandowska na ściance - Bal TVN 2019

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×