Anna Lewandowska urządzi bajkowe przyjęcie urodzinowe dla swoich córek. Goście otrzymali wytyczne co do prezentów

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska planuje wspólne przyjęcie urodzinowe dla swoich córek Klary i Laury. Do mediów dotarły pierwsze szczegóły.

Anna Lewandowska udowadnia, że kariera zawodowa może iść w parze z życiem rodzinnym. W 2013 roku wyszła za mąż za Roberta Lewandowskiego. Razem wychowują dwie córki – Klarę, która niedługo będzie świętować czwarte urodziny, i Laurę, która lada moment skończy roczek.

Lewandowska, oprócz opiekowania się dziećmi, spełnia się zawodowo. Stworzyła m.in. aplikację do ćwiczeń, nad którą prace nadzorował sztab ekspertów. Ania codziennie ciężko pracuje na swój sukces, o czym poinformowała w jednym z wywiadów. Podkreśliła, że by utrzymać pozycję lidera musi wkładać dwa razy więcej pracy niż inni:

Kiedy byłam małą dziewczynką, nie wierzyłam w siebie, a teraz uwierzyłam. Dużo ludzi mówi, że sukces zawdzięczam Robertowi. Można jednak spojrzeć na to też tak, że miałam dwa razy więcej pracy do włożenia, żeby pokazać ludziom, że mimo bycia żoną Roberta od zawsze pracowałam, robiłam i robię coś swojego – komentowała w Gali.

Anna Lewandowska: urodziny córek. Jakie atrakcje przygotowała?

Anna Lewandowska jest jednak przede wszystkim mamą. Stara się każdą chwilę spędzać z córkami, a także pamiętać o ważnych wydarzeniach w ich życiu. Z pewnością do takich należą urodziny dziewczynek, które zbliżają się wielkimi krokami.

Party donosi, że Lewandowska z tej okazji urządzi jedno, wspólne przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się w posiadłości Ani i Roberta w Monachium. Każda dziewczynka będzie miała swój tort z wyjątkowym motywem:

Kindebal będzie wspólny, ale torty dwa: z jednorożcem dla Klary, a dla Laury z Calineczką – podaje osoba z otoczenia Lewandowskich.

Anna Lewandowska z Klarą i Laurą

Anna Lewandowska z Klarą i Laurą

Dwutygodnik podaje, że Ania i Robert Lewandowscy namawiają gości, by nie przynosili prezentów. Jeśli jednak ktoś nalega, proszą, by wręczyli ich dzieciom zabawki edukacyjne, takie jak gry planszowe:

Plastikowe nie wchodzą w grę, bo Ania przywiązuje wagę do ekologii i stara się też, by pokoje jej córek były utrzymywane w minimalistycznym stylu – dodaje informator magazynu.

Czekamy więc na zdjęcia z tego bajkowego przyjęcia.


Laura i Klara Lewandowskie na saneczkach

Laura i Klara Lewandowskie na saneczkach

Robert Lewandowski z Anną i Klarą

Robert Lewandowski z Anną i Klarą

Klara i Laura Lewandowskie

Klara i Laura Lewandowskie

Komentarze

  • Gość pisze:

    Nasz córka w weekend obchodziła 5 urodziny i prosiliśmy gości właśnie o kupienie gier. Zabawek ma już za dużo. Dostała Miny jak Cytryny i Czarną Owcę, fajne gry, w które już zdążyliśmy grać. Córa zadowolona, a to najważniejsze. 🙂

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×