Szukaj

Małżeństwo Anny i Roberta Lewandowskich nie jest idealne! Już wiadomo, kiedy skruszony Lewy za karę śpi w oddzielnej sypialni!

Anna Lewandowska ujawniła, że jej małżeństwo z Robertem Lewandowskim, nie jest idealne. Trenerka często kłóci się z mężem, jak to bywa w każdej rodzinie. Już wiadomo, czy po sporach w jej domu są ciche dni i oddzielne sypialnie.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski uchodzą obecnie za jedną z najpiękniejszych par polskiego show biznesu. Małżonkowie poznali się w młodym wieku, kiedy jeszcze Robert nie był mistrzem piłki nożnej, zatem nikt raczej nie może zarzucić Annie, że wyszła za mąż dla pieniędzy i sławy. Obecnie Lewandowski jest najlepszym polskim piłkarzem, gwiazdą niemieckiego klubu – Bayern Monachium, w barwach którego został królem strzelców niemieckiej ligi.

Małżonkowie mają śliczna córeczkę Klarę, która jest oczkiem w głowie Roberta. Anna Lewandowska na każdym kroku wspiera swojego sławnego męża, kibicuje mu z trybun wraz z córeczką, zatem nic dziwnego, że Lewy prawie w każdym meczu strzela gole. Podobnie Robert, jest dumny z rozwoju swojej żony, która w krótkim czasie stała się kobietą sukcesu, prowadząc własne, ciekawe projekty. Anna Lewandowska pierwszy raz ujawniła sekrety małżeńskie, okazało się, że nawet w jej małżeństwie zdarzają się kłótnie. W wywiadzie dla Twojego Stylu Anna Lewandowska pierwszy raz mówi wprost, że jak każdej parze, im również zdarza się ostro pokłócić.

O to, że za dużo chcę robić i jestem w gorącej wodzie kąpana. Robert zawsze wtedy mówi: „Poczekaj, zatrzymaj się” – mówi Anna

Anna zdradziła tajemnicę, zatem już wiadomo, czy po wielkiej kłótni małżeńskiej, Lewy za karę idzie ze swoją poduszką do innej sypialni.

 W drugim pokoju to… nie, ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą – zdradza Anna.

Anna jest osobą stanowczą, apodyktyczną, lubi mocno stąpać po ziemi. Dodatkowo zawsze broni swojego zdania do samego końca. Czy trenerka potrafi przyznać się do błędu, czy długo jest obrażona na swojego męża? Okazuje się, że w takich sytuacjach najlepszym lekarstwem na kłótnie jest gol strzelony przez Lewego.

 Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy mu dam buziaka, a ja mówię: „Nic nie słyszę”. Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach już panuje zgoda – zdradziła Ania.

Anna Lewandowska doskonale wie, że bez Roberta Lewandowskiego nie osiągnęłaby tak wiele, trenerka ma świadomość, że to Robert zmotywował ją do działania w biznesie. Lewandowska śmiało wyjawiła, że dla ukochanego męża jest w stanie poświęcić swoją karierę.

Ja dla męża mogę zrobić dużo. Gdyby mi dzisiaj ktoś powiedział, żebym zrezygnowała z kariery, zrobiłabym to – zdradza Anna

Cały wywiad z Anną Lewandowską przeczytacie w Twoim Stylu.

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała twarz córki! Antosia jest ładniejsza niż Klara Lewandowska?

Zobacz: Robert Lewandowski wrócił z wakacji i pokazał się kibicom w samych majtkach! Wszystkie mięśnie Lewego są już gotowe na nowy sezon!

Zobacz: Anna Lewandowska pierwszy raz o chorobie i kłótniach z Robertem. Nigdy wcześniej nie mówiła o tak intymnych sprawach


Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski rocznica ślubu

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski rocznica ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×