Anna Lewandowska uczciła pół roku z Laurą. Jest piękne zdjęcie, ale to jak ją nazwała wzruszyło internautów

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie uczciła pół roku Laury. Opublikowała zdjęcie i pięknie nazwała córeczkę. Internauci zachwyceni.

Anna Lewandowska, mimo że jest bardzo zapracowaną mamą, zawsze znajduje czas dla swoich córek – Klary i Laury. Dziewczynki bardzo często goszczą na jej profilu na Instagramie – z różnych okazji. Nie pokazuje ich twarzy, ale i tak możemy podpatrywać, jak pięknie się rozwijają.

Możemy podziwiać ich zabawy, to jak wspólnie spędzają czas. Okazuje się, że Klara bardzo lubi oglądać mecze swojego znanego taty i kiedy gra, czy to w reprezentacji Polski, czy to w barwach Bayernu, mocno za niego trzyma kciuki. Jest też urodzonym sportowcem.

Dzisiaj Laura z nich zagościła na profilu mamy. Jeszcze nie wiadomo, co ją zainteresuje, ale już wiadomo, że jest słodka.

Anna Lewandowska uczciła pół roku Laury

Anna Lewandowska stara się być bardzo aktywna w sieci. Regularnie dodaje nowe posty, w których namawia internautów do zmiany życia na lepsze. Nie tylko zachęca ich do treningów, czy serwuje przepisy na zdrowe i smaczne dania, ale także nawołuje do zadbania o zdrowie psychiczne. Niedawno wypowiedziała się także na temat Strajku Kobiet.

To, że jest bardzo zajęta, jest wiadome. Co chwilę w sieci pojawiają się efekty projektów, w jakich bierze udział, np. możemy już podziwiać efekty świątecznej sesji marki Apart, której została twarzą, obok Julii Wieniawy i Małgosi Sochy.

Jednak poczesne miejsce w jej social mediach ma jej rodzina. Chętnie chwali się tam sukcesami Roberta Lewandowskiego. Pokazuje, jak pięknie rozwijają się jej córeczki. Dzisiaj uczciła pół roku młodszej z nich. Opublikowała słodką fotografię, na której uśmiecha się do obiektywu, a malutka w żółtej sukience leży na jej nodze.

Nasza Calineczka, Laurka, już prawie pół roku z nami – napisała.

Fani Lewandowskiej zachwycili się pięknym kadrem, ale najbardziej rozczuliło ich to, jak Ania nazwała Laurę. Przecież to tak słodko nazywać maluszka Calineczką:

  • Sama słodycz.
  • Szkrabek mały.
  • Ale słodziaczek.
  • Jak ten czas leci, Aniu.
  • Ale pięknie ją nazywacie!
  • Cudna malutka, a ty piękna jak zawsze.
  • Calineczka? Cudnie!

Wam jak się podoba to, jak Ania i Robert mówią na Laurę?


Anna Lewandowska - pół roku Laury

Anna Lewandowska - pół roku Laury

Anna Lewandowska - spacerówka Laury

Anna Lewandowska - spacerówka Laury

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×