Anna Lewandowska pierwszy raz o chorobie i kłótniach z Robertem. Nigdy wcześniej nie mówiła o tak intymnych sprawach

Anna Lewandowska - okładka Twojego Stylu

Anna Lewandowska - okładka Twojego Stylu

Anna Lewandowska w magazynie Twój Styl opowiedziała o walce z chorobą, problemach z zajściem w ciążę i kłótniach z Robertem Lewandowskim. To pierwszy tak osobisty wywiad z trenerką. Przywołujemy najciekawsze fragmenty rozmowy.

Gwiazdą sierpniowego wydania magazynu Twój Styl jest Anna Lewandowska. Trenerka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała nie tylko o swoich sukcesach, ale też podzieliła się traumatycznymi chwilami ze swojego życia osobistego. Żona najlepszego polskiego piłkarza ostatnich lat, po raz pierwszy zdobyła się na wzruszającą opowieść o chorobie, z którą musiała zmierzyć się zaraz po wyprowadzce z Warszawy do Monachium.

Lewandowska po latach przyznała, że o macierzyństwie marzyła od dawna, jeszcze zanim na świecie pojawiła się jej córeczka Klara. Gwiazda nie mogła jednak zajść w ciążę ze względu na problemy zdrowotne. Leki, które przyjmowała robiły spustoszenie w jej organizmie. Jak z tą trudną sytuacją radziła sobie Ania?

Reagowałam po swojemu: uciekałam, zamykałam się w sobie, szłam na trening i siedziałam w sali trzy godziny, żeby zagłuszyć myśli. To był najtrudniejszy moment w życiu – wyznała trenerka w rozmowie z Twoim Stylem. 

Na szczęście Lewandowska mogła liczyć na wsparcie ukochanego, którego wówczas nie oszczędzały media:

Robert to czuł, wiedział, co przeżywam. Mówił: „Ania, nie uciekaj”. Nie mógł się skupić na boisku. Ukrywaliśmy przyczyny, a media go wtedy nie oszczędzały. W końcu wyszłam z choroby.

Problemy ze zdrowiem to niejedyna trudna historia jaką Lewandowska podzieliła się z czytelnikami Twojego Stylu. Gwiazda po raz pierwszy przyznała się do kłótni z Robertem. Okazuje się, że powodem częstych spięć pomiędzy małżonkami jest wybuchowy temperament gwiazdy:

O to, że za dużo chcę robić i jestem w gorącej wodzie kąpania. Robert zawsze wtedy mówi: „Poczekaj, zatrzymaj się”.

Na szczęście kryzysy w ich małżeństwie nie trwają długo:

Bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą. Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy dam mu buziaka, a ja mówię: „Nic nie słyszę”. Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach już panuje zgoda.

Cały wywiad z Anną Lewandowska dla Twojego Stylu przeczytasz w najnowszym numerze.

Zobacz: Anna Lewandowska bez bielizny na dwóch historycznych okładkach! „Twój styl” czekał ćwierć wieku na taką sesję!

Zobacz: Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska? Tabloid twierdzi, że jedna z trenerek zarobiła aż sześć razy więcej od drugiej!

Zobacz: Anna Lewandowska nie ukrywa już twarzy Klary! Na najnowszym zdjęciu dokładnie widać jaka jest śliczna!


Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Ania Lewandowska pokazała nogi

Ania Lewandowska pokazała nogi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×