Szukaj

Anna Lewandowska bez bielizny na dwóch historycznych okładkach! „Twój styl” czekał ćwierć wieku na taką sesję!

Anna Lewandowska, Twój Styl, dwie okładki

Anna Lewandowska, Twój Styl, dwie okładki

Anna Lewandowska została gwiazdą magazynu Twój Styl na sierpień 2019. Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu i wzięła udział w sesji, w której zaprezentowała się bez stanika. Po raz pierwszy od 25 lat do sprzedaży trafią aż dwa wydania tego samego numeru luksusowego pisma.

Anna Lewandowska nie może narzekać na brak popularności. Żona najlepszego piłkarza znad Wisły, Roberta Lewandowskiego, w ciągu czterech lat wyrosła na czołową bohaterkę polskiego i niemieckiego show-biznesu. O jej poczynaniach codziennie donoszą serwisy informacyjne i kolorowa prasa. Niemalże każde zdjęcie, jakie 30-latka umieszcza na Instagramie, momentalnie urasta to rangi wirtualnego hitu. Tak też jest z jej najnowszą publikacją – dwiema okładkami magazynu Twój Styl na sierpień 2019. Jest to pierwszy raz od 25 lat, gdy do sprzedaży trafią aż dwa wydania z różnymi zdjęciami na czołówce. Warto dodać, że gazeta ukazuje się od 1990 roku, zatem sukces jest tym większy.

To ogromne wyróżnienie… Pierwszy raz w swojej 25-letniej historii, TWÓJ STYL ukaże się w dwóch wersjach – napisała dumna trenerka.

Anna zaprezentowała się w wyśmienitej formie. Gwiazda, która prawdopodobnie ma najlepsze ciało w polskiej branży rozrywkowej, odsłoniła to, co ma najlepsze. Na zdjęciach możemy podziwiać jej imponująco wyrzeźbiony brzuch i nagie piersi. Oczywiście wszystko w bardzo smacznym wydaniu – trenerka doskonale wie, jak wyeksponować swoje atuty tak, by pobudzały wyobraźnię.

Anna Lewandowska w Twoim Stylu opowiedziała o tym, co ją motywuje do działania. Z pewnością także stawiła czoła pytaniom o życie prywatne, które od lat nieustannie jest obiektem licznych publikacji i spekulacji medialnych:

Dziękuję Panu redaktorowi naczelnemu – Jackowi Szmidt, za naszą rozmowę, która mogłaby trwać i trwać… Wiem, że to co powiedziałam może dać siłę innym… – skwitowała swój wywiad gwiazda.

Sierpniowy numer z Anią znajdziecie w sklepach już jutro. Szykuje się ciekawa wakacyjna lektura okraszona fantastycznymi zdjęciami. Już sama zajawka mówi do nas: „kup mnie” 🙂

Zobacz: Anna Lewandowska nie ukrywa już twarzy Klary! Na najnowszym zdjęciu dokładnie widać jaka jest śliczna!

Zobacz: Anna Lewandowska boryka się z cellulitem! Trenerka pierwszy raz pokazała swoje niedoskonałości!

Zobacz: Anna Lewandowska w kusym bikini zabawia się w basenie na dmuchanej zabawce! Agnieszka Hyży nie wierzy w to, co zobaczyła: “Zablokuję Cię chyba”


Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Anna Lewandowska w zmysłowej sesji okładkowej dla Gali

Anna Lewandowska w zmysłowej sesji okładkowej dla Gali

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×