Anna Lewandowska zdradziła prawdę o swoim zagranicznym pochodzeniu. To jemu zawdzięcza oryginalny wygląd?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wzięła udział w konferencji męża. Opowiedziała po niej o swoich cudzoziemskich korzeniach. Dotychczas nikt o tym nie wiedział!

Robert Lewandowski  zraził się do pracy w Bayernie Monachium. Przez długi czas media spekulowały o transferze Polaka do FC Barcelony. W ostatnich tygodniach udało się wypracować porozumienie, w ramach którego katalońska drużyna „odkupiła” naszego napastnika za 50 mln euro. Wczoraj oficjalnie zaprezentowano Polaka na stadionie Camp Nou. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć kobiet jego życia: żony – Anny, siostry – Mileny, matki – Iwony i teściowej – Marii.

Już po prezentacji małżonka Lewandowskiego udzieliła krótkiego wywiadu serwisowi sport.pl, w którym wyraźnie zasugerowała, że świetnie czuje się w Barcelonie, ponieważ sama ma hiszpańskie korzenie!

Anna Lewandowska opowiedziała o swoim pochodzeniu?

W rozmowie z dziennikarzem portalu wyznała:

Mam wielkie serce do Niemiec. Dla mnie to było niesamowite doświadczenie, inne niż tutaj. Ale wiem, że we mnie płynie trochę krew hiszpańska i wiem, że będziemy mieć tutaj wspaniały czas.

Trudno jednoznacznie określić, czy przyznała się tym samym do tego, że wśród jej przodków znalazły się jakieś osoby z Europy Południowej, czy może tylko odniosła do popularnego przysłowia, mówiącego o „hiszpańskiej krwi”, w kontekście temperamentności.

Piękność zabrała też głos w sprawie wychowania córek, Klary Laury, które urodziły się w Niemczech i już zdążyły przywyknąć do tamtejszego środowiska.

Nasze córeczki urodziły się w Niemczech. Nie ukrywam, że były to dla nas bardzo emocjonalne dni. Dziewczynki żegnały się z przedszkolem, z przyjaciółmi, z osobami, które pomagały nam w domu. My bardzo mocno się przywiązujemy do ludzi.

Przypomnijmy, że Lewandowscy jakiś czas temu kupili luksusową willę na Majorce, a ponadto rozpoczęli intensywne lekcje hiszpańskiego. Nauka nie omija również najmłodszych członkiń  rodziny.

Kibicujecie Robertowi Lewandowskiemu?

@sportpeel

Ania Lewandowska wspiera męża z rodziną #lewandowski#annalewandowska#rl9#fcbarcelona#barca#robertlewandowski#dc

♬ AIN’T GONNA STOP – Carol Kay


Anna Lewandowska na pokazie Dolce&Gabbana na Sycylii

Anna Lewandowska na pokazie Dolce&Gabbana na Sycylii

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Komentarze

 • GośćEla pisze:

  Ja osobiście widzę w pani Lewandowskiej typowa urodę Polki i trochę Rosjanki. Do najpiękniejszych kobiet zawsze je zaliczam dodając Urodę Ukrainek i Białorusinek.A dlaczego? Bo one są piękne bez makijażu

 • Gość marz pisze:

  Uroda radiowa

 • Agi pisze:

  Co wy ludzie wypisujecie? Ania ma orginalny wyglad jest bardzo ladna, naturalna. I zeczywiscie nie ma takiej typowej poskiej urody. Ma sniada skore, ciemne wlosy. Oboje sa bardzo atrakcyjna para a przy tym jeszcze tekie luxusowe zycie. Bajka poprostu 🤗

  • Gość pisze:

   Piękna? Kiedy ona była piękna?
   Przerobiona i napakowana twarz, doczepy i fotoszop z retuszem i powyciąganymi nogami.
   Zobacz sobie jej zdjecia z dawnych czasów. Zupełnie do obecnej siebie nie podobna, ale za to corki są podobne do dawnej mamy

  • Gość pisze:

   Bardzo ładna i naturalna bo zrobiona . Popatrz na jej
   zdjęcia z okresu kiedy się poznali 🤣🤣

 • Edward pisze:

  Co zawdzięcza?

 • Gość pisze:

  Z niej hiszpanka jak z koziej dupy traba

  • Gość pisze:

   To prawda. Ciekawe od kiedy jest „Hiszpanką”?
   Chyba of momentu kupienia willi na Majorce, hahaha. Wcześnie była ” Niemką ” przez jakiś czas. Ciekawe kim będzie za parę lat.

 • Gość pisze:

  Już niech ona zamilknie!

 • Gość pisze:

  Norman to wyjątkowy erudyta i entuzjasta wysokiego języka w tym bełkocie

 • Gość pisze:

  jakki oryginakny wygląd? Calkiem was pogrzalo. Zwykla bazarowa baba prosta i tępa

  • Agi pisze:

   Jak Ania jest bazarowa baba to juz nie chcialabym widziec jak ty wygladasz 😂😂. Ania jest sliczna kobieta.

  • Gość pisze:

   URODĘ ODZIECZYLA PO PRABABCI KRZYWANSKIEJ TEŻ MILA URODE CYGANKI ..KORZENIE JEJ POCHODZA Z LODZI NIC NAM. NIE WIADOMO ZE MAMY URODE HISZPANSKA NA BALUTACH,,

  • Gość pisze:

   Zgadzam się. Gustu jej brak, a „urodę ” zawdzięcza licznym przeróbkom. Np. żeby, które kiedyś były inne.

  • Gość pisze:

   Popieram

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×