Szukaj

Lewandowska pochwaliła się treningiem z Klarą. Internauci patrzą na twarz dziecka. To pierwsze takie zdjęcie

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska ma za sobą intensywny trening, o czym poinformowała internautów. Na sali nie była sama, towarzyszyła jej córka, Klara. Dziewczyna po raz pierwszy pozuje twarzą do obiektywu.

Anna i Robert Lewandowscy Wigilię oraz Boże Narodzenie spędzili w Polsce. W drugi dzień świąt polecieli do Dubaju, gdzie wezmą udział w gali Globe Soccer Awards. Właśnie wtedy na Instagramie trenerki pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w pięknej, cekinowej kreacji. W opisie złożyła publiczną deklarację i napisała, że w niedzielę bierze się za spalanie poświątecznych kalorii.

Cekiny, ale jutro rano wskakuję w sportowy strój i lecę na trening. A Wy? Z kim widzę się na macie? Ręka w górę – napisała Anna Lewandowska.

Kilka godzin później pochwaliła się zdjęciami, które powstały na basenie. Widać na nich Klarę i Laurę, które bawią się w wodzie. Towarzyszy im tata, Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska na treningu. Pokazała twarz Klary

Lewandowska dotrzymała złożonej obietnicy. W niedzielę wybrała się na siłownię. Nie była sama – towarzyszyła jej Klara. Dziewczynka po raz pierwszy pozuje przodem do kamery. Gwiazda zasłoniła jednak twarz dziecka okularami nałożonymi w programie graficznym. W opisie zdradziła, że zaczyna przygotowania do Nowego Roku:

Z moją partnerką treningową. Kocham. I tak oto minęły Święta… Przyznacie, chyba że zdecydowanie za szybko. Teraz pora na przygotowania do Nowego Roku. Zanim zdradzę pierwsze szczegóły Wyzwania melduję, że już dziś udało mi się zrobić pierwszy poświąteczny trening i to z nowego programu, który ułożyłam specjalnie pod Wyzwanie! Zostało już tylko 5 dni!
Szykujcie się na wieeelkie zmiany. Wchodzisz w to? – napisała Anna Lewandowska.

Wpis oczarował internautów. W komentarzach komplementują treningową partnerkę Ani, a także deklarują, że wezmą udział w wyzwaniu:

  • Partnerka cudna, a ja w nowe wyzwanie wchodzę rękami, nogami i poświątecznym brzuchem. Już się nie mogę doczekać
  • Cudowne zdjęcie. Brawo dla Was.
  • Trening jeszcze przede mną, ale zaraz się zmobilizuje. Co do zdjęcia tworzycie duet idealny, pięknie.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Klara i jej mama prezentują się świetnie.


Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski polecieli do Dubaju. Towarzyszą im córki

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski polecieli do Dubaju. Towarzyszą im córki

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w Dubaju

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×