Szukaj

Anna Lewandowska pokazała taras zimową parą. Nawet w takim wydaniu robi wrażenie. Są marmury i wytworne meble

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami prosto ze swojego domu w Monachium. Pokazała piękny taras zasypany śniegiem. Przyznała, że pogoda nieco popsuła jej plany. Co już niedługo pojawi się obok jej posiadłości?

Anna Lewandowska ma mnóstwo zawodowych obowiązków. Żona kapitana reprezentacji narodowej cały czas rozwija swoje kolejne biznesy. Ma własną aplikację treningową, linię kosmetyczną, prowadzi blog i firmę cateringową, jest twarzą wielu sportowych marek, udziela wywiadów i uczestniczy w sesjach zdjęciowych. Jej grafik jest wypełniony po brzegi. W tym wszystkim znajduje oczywiście mnóstwo czasu dla swojej rodziny, czyli męża i dwóch ukochanych córeczek.

Ania jest też bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Codziennie zamieszcza w sieci nowe posty oraz nagrania. Na Instagramie informuje o kolejnych sportowych wyzwaniach, które przygotowuje dla użytkowników swojej aplikacji, ale także zachęca do ćwiczeń. Sama jest najlepszą reklamą tej działalności, ponieważ niespełna rok po urodzeniu drugiej córki wygląda znakomicie i tryska energią. Gwiazda pokazuje też sporo kadrów ze swojej codzienności.

Często bohaterkami jej publikacji są córeczki – Klara i Laura. Wiadomo z nich, że starsza z dziewczynek uwielbia towarzyszyć swojej mamie na siłowni.

Anna Lewandowska pokazała zaśnieżony taras

Ania ze względu na zawodowe obowiązki często podróżuje. Swój czas dzieli pomiędzy Niemcy, gdzie mieszka, a Polskę, w której realizuje sporo projektów. Razem z rodziną często pojawia się w Warszawie. Podczas tych wizyt nie zatrzymuje się w hotelu, a w pięknym apartamencie w centrum stolicy, który jest jej bazą w kraju.

Anna i Robert Lewandowscy na co dzień mieszkają w Monachium. Mają tam piękny dom, który fani niemal codziennie mogą oglądać na profilu trenerki. Wiemy, że jest to spora i bardzo jasna przestrzeń. Nie brakuje tu miejsca do wypoczynku i zabawy, ale także imponującej kuchni, w której często szaleje pani domu.

Dom otacza też spory ogród, który robi imponujące wrażenie. Ania wczoraj pochwaliła się zdjęciami, na których możemy zobaczyć, że pogoda w Monachium jest tak samo kapryśna jak w całej Polsce. Podczas gdy ona chciała ruszać z zielnikiem, na tarasie pojawił się śnieg.

Czekam na słońce i ruszam z moim „zielnikiem domowym” – napisała na Instastory.

Własne zioła prosto z przydomowego ogródka na pewno będą świetnym dodatkiem do zdrowej diety, którą promuje gwiazda.

Widać, że taras, który znajduje się obok domu, jest imponujących rozmiarów. Otacza go dookoła zieleń i jest wyłożony jasnymi, marmurowymi płytami. Znajduje się na nim spory stół, przy którym rodzina w ciepłe dni może jeść posiłki oraz miejsce do wypoczynku i relaksu. Widzimy sofę, wygodne fotele i niewielkie stoliki.

Ania postawiła też na dodatki w postaci niewielkich latarni, oraz lamp. Jest to też miejsce, gdzie swobodnie zmieścił się wózek z Laurą i Klarą, które zasnęły na dworze. Trzeba przyznać, że w słoneczne dni taras Lewandowskich musi wyglądać jeszcze piękniej.


Anna Lewandowska pokazała taras

Anna Lewandowska pokazała taras

Anna Lewandowska pokazała taras

Anna Lewandowska pokazała taras

Anna Lewandowska na tarasie

Anna Lewandowska na tarasie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×