Anna Lewandowska i Rafał Maserak razem na parkiecie. Pokazali sceny rodem z „Dirty Dancing”. To niezły wstęp do „Tańca z Gwiazdami”!

Anna Lewandowska i Rafał Maserak

Anna Lewandowska i Rafał Maserak

Anna Lewandowska i Rafał Maserak pojawili się razem na parkiecie. Tancerz i trenerka dali niezłe show i pokazali sceny rodem z "Dirty Dancing". Sporo się działo.  

Anna Lewandowska po zakończeniu sportowej kariery na macie zdecydowanie nie chciała być tylko żoną sławnego męża. Została trenerką fitnessu i natychmiast zaczęła rozwijać własne biznesy. Stworzyła aplikację treningową, produkuje przekąski, ma firmę oferującą zdrowy catering, a także markę kosmetyczną. Razem z Robertem stworzyli też sygnowane swoim nazwiskiem suplementy diety. Ponadto też Ania zdecydowała się na własną markę oferującą kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

Cały czas jest też największym wsparciem dla swojego męża, który przy każdej możliwej okazji dziękuje żonie za jej wkład w to, jakim jest zawodnikiem. Zakochani wspólnie też wychowują dwie córeczki: Klarę i Laurę. Niedawno do rodziny Lewandowskich dołączyła też urocza suczka Bella, która podbiła serca wszystkich domowników. Ostatnie kilka dni Ania spędziła z dala od męża i córek. Pod koniec kwietnia zdecydowała się bowiem zorganizować kolejną edycją Camp by Ann.

Anna Lewandowska tańczy z Rafałem Maserakiem

Camp by Ann to obozy treningowe, które Ania organizuje już od kilku lat. Gwiazda zabiera uczestniczki do Dojo Stara Wieś, gdzie przez kilka dni uczestniczą one w bardzo intensywnych treningach pod okiem samej Lewandowskiej i jej teamu. Na tegoroczny wyjazd wybrała się między innymi Małgorzata Rozenek, która dostała tam niezły wycisk.

Ania nie tylko zadbała o to, aby uczestniczki obozy nieźle się zmęczyły, ale też sprawiła im wielką niespodziankę i zaprosiła gościa specjalnego. Był nim znany z Tańca z Gwiazdami, Rafał Maserak, który przeprowadził trening tańca. Na kilka pokazowych ruchów zdecydowała się sama trenerka, która razem z nim pokazała podnoszenia. Podobne sceny mogliśmy zobaczyć między innymi w finałowej scenie kinowego hitu Dirty Dancing.

Co to były za emocje, ponad 100 kobiet, które przyjechały na obóz walczyć o o swoje marzenia… i przemianę! Miałem przyjemność poprowadzić dla dziewczyn trening taneczny! jesteście wielkie!!!!! Dziękuję za zaproszenie – napisał pod wspólnymi zdjęciami z trenerką.

Tym samym Ania udowodniła, że jej kolejnym wielkim talentem jest taniec. Spokojnie mogłaby wziąć udział w Tańcu z Gwiazdami. Przypomnijmy, że z Rafałem Maserakiem zna się ona od wielu lat. To właśnie on przygotowywał Lewandowskich do ich pierwszego tańca na weselu. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.


Anna Lewandowska i Rafał Maserak na Camp by Ann

Anna Lewandowska i Rafał Maserak na Camp by Ann

Anna Lewandowska i Rafał Maserak na Camp by Ann

Anna Lewandowska i Rafał Maserak na Camp by Ann

Anna Lewandowska i Rafał Maserak na Camp by Ann

Anna Lewandowska i Rafał Maserak na Camp by Ann

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×