Szukaj

Ania Lewandowska świętuje 32. urodziny na egzotycznej wyspie. Był imponujący tort i romantyczne życzenia od Roberta

Anna Lewandowska urodziny

Anna Lewandowska urodziny

Anna Lewandowska właśnie świętuje swoje 32. urodziny. Życzenia dla trenerki napływają z całego świata. Owocowy tort robi wrażenie.

Anna Lewandowska to nie tylko żona Roberta Lewandowskiego, jednego z najsłynniejszych piłkarzy w naszym kraju. To także trenerka Polek, która swoje nazwisko zamieniła w markę i zdobyła wiernych fanów. Nie tylko prowadzi bloga, centrum treningowo-dietetyczne w Warszawie, ale i sprzedaje w sieci zdrowe produkty. Nic więc dziwnego, że cokolwiek nie zrobi, pojawiają się dziewczyny, które chciałyby ją naśladować.

Małżonkowie uchodzą za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Nic dziwnego, gdyż oboje mogą poszczycić się świetną formą i ogromnymi sukcesami w dziedzinach, w których są ekspertami. Ogromna kariera zawodowa zdecydowanie idzie w parze z życiem prywatnym.

Aktualnie Lewandowscy wypoczywają na zasłużonym urlopie, z którego co rusz pojawiają się bajeczne zdjęcia w sieci. Podziwiać na nich możemy nie tylko przepiękne krajobrazy, ale również całą szczęśliwą rodzinę. Dziś na profilach obojga pojawiły się szczególne fotografie.

Anna Lewandowska obchodzi 32. urodziny

Ulubiona trenerka ma dziś swoje święto. Już od samego rana spływają życzenia z całego świata. Rano na swoim kanale społecznościowym pojawiły się romantyczne słowa od jej męża. Piłkarz na Instagramie dodał urocze zdjęcie, na którym czule całuje Anie i podpisał je w następujący sposób:

Wszystkiego najlepszego kochanie. Niech Twoje życie będzie wypełnione miłością i szczęściem. Jesteś miła, troskliwa, niesamowita, jesteś najlepszą mamą i prawdziwą inspiracją! Dziękuję za wsparcie, pomoc, rady. Jestem bardzo dumny, że mogę cię nazywać moją żoną.

Anna również opublikowała wyjątkowe zdjęcie z tej okazji. Pochwaliła się bajecznym tortem, który aż pękał od ilości owoców na wierzchu. Pojawiła się na nim także kartka z napisem Anna – 32. Trenerka ubrana w żółtą kreację z kwiatowym printem prezentowała się doskonale. Widać, że dobre samopoczucie jej nie opuszcza.

#32

View this post on Instagram

🎈🎂 #32

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

W komentarzu pod zdjęciem fani zostawili mnóstwo ciepłych słów w stronę Lewandowskiej. Życzenia złożyły także osoby znane z show-biznesu, z którymi Anna na co dzień się przyjaźni. Między innymi:

  • Bądź zawsze taka szczęśliwa jak na tym zdjęciu – napisała Paulina Krupińska.
  • Anka petardo, działaj, tańcz i zawsze baw się najlepiej. Sto lat – skomentowała post Małgorzata Rozenek.

My również się do nich przyłączamy i życzymy sto lat!


118811768_134403695032989_2956324153435342143_n118767745_803219953782404_2594504255626440854_n
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na wakacjach

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×