Szukaj

Anna Lewandowska chwali się ogromną, wypasioną kuchnią. Nie oszczędzała na wyposażeniu

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska niedawno chwaliła się zdjęciami z rodzinnego urlopu, a już pełna energii wróciła do aktywności zawodowej. Właśnie pochwaliła się zdjęciem zrobionym podczas sesji. Jak wygląda po wakacjach?

Anna Lewandowska od kilku dniu zachwycała nas pięknymi zdjęciami z rodzinnego urlopu. Jak sama wspominała, miały to być krótkie i szybkie wakacje, na które wybrała się z Robertem Lewandowskim i córeczkami.

Trenerka wybrała się do ciepłych krajów. Na uroczych kadrach możemy podziwiać całą rodzinę. Dla maleńkiej Laury był to pierwszy taki wyjazd. Lewandowscy wypoczywali w prawdziwych luksusach. Jednak Ania ani myślała przestać trenować, przecież ma cel – chce zgubić boczki, a do wyzwania zaprosiła swoje fanki. Ćwiczenia w ramach #fighterchallenge miały miejsce codziennie, a ku uciesze internautów, dołączył do nich Lewy.

Ania jest też dla wielu Polek nie tylko motywacyjną, ale także modową inspiracją. Na wakacjach najczęściej zachwycała w bikini, ale już wróciła i z pełną energią zabrała się za zawodowe zobowiązania. Jednym z pierwszych była sesja zdjęciowa do @supermenu_by_anna_lewandowska. Jak prezentuje się Ania po urlopie?

Anna Lewandowska po urlopie. Jak wygląda na zdjęciu w kuchni?

Urlop bardzo dobrze wpłynął na Lewandowską, bo Ania na najnowszym zdjęciu zachwyca. Opublikowała je w ramach kontroli wyników wyzwania, które jest w trakcie, ale także pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej do @supermenu_by_anna_lewandowska.

Trenerka pozuje w kuchni. Siedzi na podłodze, ubrana w biały T-shirt, modne, poszarpane dżinsy i trampki. Taki strój świetnie podkreśla wakacyjną opaleniznę. Ania, w odświeżonej fryzurze, z uśmiechem na twarzy aż błyszczy. Pozuje w kuchni, która jest tak wypasiona, że nie powstydziłby się jej najlepszy szef kuchni. Widać, że nie oszczędzała na wyposażeniu – u niej wszystko musi być perfekcyjnie.

Wyzwanie #FighterChallenge
Jutro 19 dzień
Już wiem, że najszybciej czas leci w trakcie urlopu i … wyzwań.

Ale to znaczy, że i efekty są znacznie szybciej widoczne.
Piszcie w komentarzu, co się u Was zmieniło podczas wyzwania – jestem meeega ciekawa.

Z kolei ja prosto z urlopu wylądowałam na sesji zdjęciowej do @supermenu_by_anna_lewandowska
No i co? Brakowało mi tego! – napisała.

Fanki, oprócz zwierzania się, jak idą postępy podczas wyzwania, komplementują też Anię. Zdecydowanie urlopy to jest coś, co dodaje jej blasku. I chyba nie tylko jej…


Anna Lewandowska - zdjęcie w kuchni

Anna Lewandowska - zdjęcie w kuchni

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska instastory

Anna Lewandowska instastory

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×