Anna Lewandowska spełniła swoje marzenie i spotkała się z Ronaldo! Wydała ją inna Wags

Anna Lewandowska spotkała się z Cristiano Ronaldo

Chociaż dla reprezentacji Polski ostatni mecz na EURO 2016 był szansą na historyczny awans do półfinału, dla Anny Lewandowskiej  miał jednak drugie dno. Trenerka marzyła o tym, aby spotkać się z Cristiano Ronaldo! Już przed czterema latami, przy okazji podobnego starcia na murawie, gwiazda poprosiła Roberta Lewandowskiego, by ten załatwił jej koszulkę kapitana Portugalii. Odpowiedź Lewego była jednak stanowcza:

Nie wezmę, wyjdzie głupio – powiedział wtedy

Tymczasem okazuje się, że w ubiegłym tygodniu we Francji spełniło się marzenie Anny. Jessica Ziółek, ukochana Arkadiusza Milika pochwaliła się na Instagramie zdjęciem polskich WAGs otaczających przystojnego Ronaldo! Na fotografii nie brakuje Anny Lewandowskiej i Anny Peszko.

Zobacz: Anna Lewandowska do męża: „Weź mi koszulkę Cristiano Ronaldo”. Odpowiedź była stanowcza

Anna Peszko jest w ciąży?

Pod zdjęciem aż roi się od komentarzy zachwyconych internautów, a zwłaszcza zazdrosnych internautek 🙂 To, co zwróciło też uwagę fanów to… zaokrąglony brzuszek Anny Peszko! Ukochana Sławomira Peszko jest w ciąży?

Ania Peszko jest w ciazy? – napisała jedna z nich

Czekamy na oficjalne potwierdzenie tych spekulacji 🙂 A polskim WAGs serdecznie gratulujemy spotkania z jednym z najlepszych piłkarzy świata! 🙂

Zobacz: Jak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy? Zdjęcia z domu pary

Polskie WAGs spotkały się z Cristiano Ronaldo

Polskie WAGs spotkały się z Cristiano Ronaldo


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×