Anna Lewandowska pokazała, jak Klara zajmuje się Laurą. Można się rozpłynąć

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska błyskawicznie doszła do siebie po drugim porodzie. Trenerka wybrała się na spacer z córkami, podczas którego Klara dumnie pcha wózek z młodszą siostrą. To naprawdę rozczulający widok.

Anna Lewandowska w maju po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się mała Laura, która skradła nie tylko serce swoich rodziców, ale również starszej siostry. Z wywiadu, którego tuż po narodzinach drugiej wnuczki udzieliła mama trenerki, Maria Stachurska, dowiedzieliśmy się, że Klara nie mogła doczekać się tego ważnego dnia.

Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem. Poza tym Klara i Laura to imiona, które pięknie ze sobą współgrają – mówiła Maria Stachurska w rozmowie z PAP.

Po powrocie do domu na Laurę i jej mamę przywitało naprawdę wspaniałe przyjęcie. Cały dom tonął w kwiatach i balonach. Na spotkanie z młodszą siostrą bardzo czekała Klara, która zaledwie dwa dni wcześniej obchodziła swoje trzecie urodziny. Pierwszym wspólnym zdjęciem dziewczynek Ania pochwaliła się na Instagramie, a fani nie mogli oderwać oczu od tego pięknego widoku.

Anna Lewandowska na pierwszym spacerze z córkami

Po drugim porodzie Ania błyskawicznie wróciła do formy. Kilka dni po powrocie z córką do domu trenerka pochwaliła się swoim pierwszym zdjęciem sylwetki. Chociaż żona Lewego sprytnie skryła brzuszek pod obszerną bluzą, to całą uwagę przykuwały jej zgrabne nogi.

Minęło zaledwie 10 dni po porodzie, a młoda mama tryska energią i może pochwalić zdjęciami z babskiego wypadu na miasto w towarzystwie przyjaciółki i oczywiście swoich córeczek. Cały show jak zwykle kradnie swojej mamie Klara. Okazuje się, że dziewczynka jest świetną starszą siostrą i garnie się do pomocy przy małej Laurze. Ania podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem, na którym 3-latka dumnie pcha wózek z maleńką siostrą. Już teraz widać, że rodzice mogą być dumni ze swojej starszej córki, która jest zaangażowana w opiekę nad noworodkiem.


Klara Lewandowska spaceruje z Laurą

Klara Lewandowska spaceruje z Laurą

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska na spacerze

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Klary i Laury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×