Klara Lewandowska opiekuje się młodszą siostrą. Ania pokazała rozczulające nagranie

Anna Lewandowska spacer z córkami

Anna Lewandowska spacer z córkami

Anna Lewandowska wybrała się na spacer z córkami, którym pochwaliła się w social mediach. Uroczy kadr obiegł media. Co na nim widać? 

Anna Lewandowska na brak zajęć narzekać nie może. Trenerka nie tylko motywuje internautki do wprowadzenia zmian w swoich życiach, ale także skupia się na rodzinie. Niedawno po raz drugi została mamą. Wraz z Robertem powitali na świecie Laurę, której pierwszym zdjęciem dumny tata pochwalił się na Instagramie. Przestawił córeczkę, którą w mig pokochali internauci.

Anna Lewandowska z córkami na spacerze. Urocze zdjęcie podbija sieć

Gdy Robert Lewandowski przygotowywał się do wieczornego meczu Bayernu z Eintrachtem, jego żona skorzystała z korzystnej pogody i wybrała się na spacer, którym pochwaliła się na Instastory. Pokazała ujęcia, na których Klara stała przy wózku młodszej siostry i co jakiś czas zaglądała do środka.

Klara Lewandowska opiekuje się młodszą siostrą

Klara Lewandowska opiekuje się młodszą siostrą. Uroczy kadr obiegł media

Nagranie, które w sobotę pojawiło się na Instagramie Anny Lewandowskiej nie jest pierwszym, na którym trenerka pokazuje, jak Klara opiekuje się Laurą. Kilka dni temu pokazała filmik, w którego czasie dziewczynka pomaga mamie i dumnie pcha wózek.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała, jak Klara zajmuje się Laurą. Można się rozpłynąć 

Maria Stachurska o imieniu drugiej wnuczki. Co zdradziła?

Klara nie tylko opiekuje się młodszą siostrą, ale także miała wpływ na jej imię. Jak zdradziła mama Ani, Maria Stachurska, Robert i Ania zdecydowali się na to ze względu na swoją starszą córkę:

Gdy Ania była w ciąży, były nawet przez krótki moment przymiarki do innego imienia, ale trwało to tylko może jeden czy dwa dni. Zostali jednak przy tym pierwszym wyborze ze względu na Klarę. Ona czekała na Laurę, już się z tym imieniem oswoiła, bardzo się jej ono podobało, witała i żegnała siostrzyczkę tym imieniem – komentowała w rozmowie z Polską Agencją Prasową.

Mama trenerki dodała, że imiona dziewczynek świetnie do siebie pasują.


Klara Lewandowska opiekuje się młodszą siostrą

Klara Lewandowska opiekuje się młodszą siostrą

Klara Lewandowska - śniadanie. Co jada?

Klara Lewandowska - śniadanie. Co jada?

Klara Lewandowska spaceruje z Laurą

Klara Lewandowska spaceruje z Laurą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×