Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Paskudne komentarze na profilu Anny Lewandowskiej! Internautki nie zostawiły na trenerce suchej nitki przez jeden mały błąd!

Anna Lewandowska smutna

Odpowiedź? Poszła im w pięty!

Anna Lewandowska skrytykowana za błąd w angielskiej pisowni

Anna Lewandowska znów musi zmagać się ze złośliwymi Internautami. Trenerka, która w Polsce uchodzi za prawdziwe guru w kwestiach odchudzania i zdrowego żywienia jest niezwykle popularna, ale sława ma swoją przykrą cenę. Ukochana żona Roberta Lewandowskiego często spotyka się z nieprzyjemnymi komentarzami – użytkownicy social mediów tylko czekają na jej potknięcie, by przez chwilę poprawić sobie samopoczucie. Co “znaleźli” tym razem?

Anna pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z Robertem. Uśmiechnięci, wyraźnie zrelaksowani i gotowi do działania, życzyli swoim fanom przyjemnego poniedziałku:

Who like Mondays? It’s soooo cold outside! Have a great day! Greetings from Warsaw. #annalewandowska#robertlewandowski#healthyteam#positivevibes#RAL#powercouple
Za oknem zimnooo. Nie day się pogodzie, prawda? Życzymy wam miłego dnia! Pozdrawiamy z Warszawy

Pośród komentarzy fanów, którzy również życzyli swoim ulubieńcom miłego dnia, pojawiło się kilka wyjątkowo złośliwych wiadomości. Internautki docinały Lewandowskiej, że zgubiła “s” w słowie “like”, co ostatecznie doprowadziło do błędu językowego w angielskiej części wpisu. W komentarzach docinały trenerce, ale jej reakcja na dobre zamknęła im usta:

Ale zobaczcie, ile emocji literówka i przy niej niektórzy poczuli się lepiej. a niech będzie i tak się cieszę – skwitowała

Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, któremu nie zdarzyło się przypadkiem “zjeść” literki, lub nie padł ofiarą autokorekty w telefonie. Myślicie, że “internetowe trolle” przestanę kiedyś robić z igły widły?

 

Nowe zdjęcie Roberta Lewandowskiego z Klarą podbija internet! Mała to prawdziwy cukiereczek!

Anna Lewandowska sprawiła sobie identyczny ciuszek jak zmysłowa Célia Jaunat! Obie wyglądają w nim zjawiskowo!

Oniemieliśmy razem z Joanną Przetakiewicz! Na rocznicę związku dostała królewski prezent! Rinke Rooyens oszalał z miłości [WIDEO]Czy reagujesz na hejt w internecie?

×