Lewandowscy w bajkowej świątecznej sesji. Namiętny pocałunek przy choince i słodkie córeczki w rolach głównych

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Anna Lewandowska na Instagramie złożyła fanom życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przy okazji pochwaliła się przepiękną, rodzinną sesją. 

Anna Lewandowska tegoroczne Boże Narodzenie spędzi w większym gronie niż dwanaście miesięcy temu. Trenerka niedawno została mamą — powitała na świecie córeczkę, Laurę, o czym w mediach społecznościowych poinformował Robert Lewandowski. Dumny ojciec udostępnił pierwsze zdjęcie dziecka, internauci ruszyli z gratulacjami.

Ania nie pozwoliła sobie na zbyt długi urlop macierzyński. Błyskawicznie wróciła do aktywności w sieci, gdy lekarz dał jej zielone światło, powróciła do treningów. Ruszyła z wyzwaniem, którym chciała zmotywować Polki do ruszenia się z kanapy. Tuż przed świętami powiadomiła o kolejnym challenge’u. Internautki, które wzięły w nim udział, zyskały smuklejsze sylwetki.

Anna Lewandowska — rodzinna sesja na Boże Narodzenie 2020

Lewandowska nie tylko bardzo angażuje się w ćwiczenia, ale także stara się być aktywna w social mediach. To właśnie tam w czwartkowe popołudnie opublikowała zdjęcia z rodzinnej sesji. Robert, Ania i ich córki pozują przed pięknie udekorowaną choinką, znajdują się w otoczeniu zabawek. Przez moment w kadrze widać też twarz Laury.

Anna Lewandowska w opisie życzy internautom, by w czasie Bożego Narodzenia, odnaleźli spokój i bezpieczeństwo, a także nauczyli się doceniać każdą chwilę, jaką można spędzać z bliskimi:

Kochani, w tym roku mieliśmy szansę przekonać się jak bardzo nasze dotychczasowe tradycje świąteczne i przyzwyczajenia są dla nas ważne. Chciałabym Wam życzyć, żebyście w te Święta odnaleźli normalność, której tak bardzo nam brakuje, spokój i bezpieczeństwo. Starajmy się szukać pozytywów w małych rzeczach, doceniajmy każdą chwilę, którą możemy spędzić z najbliższymi, wspierajmy się nawzajem i zadbajmy o tych, którzy nas potrzebują. Życzę Wam dużo zdrowia, wiary i nadziei na lepsze jutro. Ściskam i wysyłam Wam dużo miłości!

Post poruszył internautów. W komentarzach doceniają rodzinną fotografię, a także składają życzenia:

  • Jesteście dobrym przykładem, ze ciężka praca popłaca i nawet milionowe kwoty na koncie nie zmieniają Was ludzi bez serca i zwykłego ludzkiego zachowania. Pozdrawiam i życzę wszystkiego, co najpiękniejsze. Polacy są z Was dumni
  • Piękne życzenia nic tylko życzyć tego samego.
  • Wesołych Świąt.

Trudno się nie zgodzić z komentarzami. Rodzinna sesja Lewandowskich jest naprawdę piękna.


Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Anna Lewandowska w rodzinnej sesji

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Klara Lewandowska zrobiła sesję świąteczną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×