Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 21.04.2018

Anna Lewandowska publicznie odpiera zarzuty

Anna Lewandowska jest w ciąży. Mecz Marcina Gortata w Krakowie 19 lipca 2015 bilety


Dieta Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska kilkakrotnie była krytykowana za to, że jej propozycje zdrowych i dietetycznych posiłków to oferta dla osób o zasobniejszych portfelach niż portfel przeciętnego Polaka. Anna zdecydowała się odeprzeć te zarzuty. Zdrowa dieta to przede wszystkim zasada łączenia i niełączenia poszczególnych składników posiłku. W menu Anny znajdują się tradycyjne produkty, które są kupowane przez wszystkich Polaków, bez względu na to, czy są aktualnie na diecie czy też nie, czyli kurczak, ryby, kasza, owoce. Wystarczy odpowiednio je przyrządzić, by cieszyć się zdrowiem i szczupłą sylwetką.

Zdrowa dieta nie musi być droga i droga nie jest. Śniadanie za 50 zł to nieprawda. Zdrowa dieta to przede wszystkim warzywa, kasze, owoce, odpowiednie białko, czyli to z ryb czy mięsa. Ja akurat nie jem mięsa, ale nie namawiam nikogo do rezygnacji, tylko np. do tego, żeby to mięso dobrze doprawić, aby zmienić kwasowo-zasadowość produktów – powiedział agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Lewandowska.

Codzienna dieta każdej dbającej o figurę osoby powinna zawierać: dobre węglowodany, białko, błonnik oraz witaminy i mikroelementy. Dieta Anny Lewandowskiej właśnie taka jest.

Zobacz także: Anna Lewandowska stworzyła serię o dietach, która ukaże się w popularnym magazynie

Anna Lewandowska, trening w Gdańsku, fot. ONS

Anna Lewandowska, trening w Gdańsku, fot. ONSKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×