Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!
Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem...

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło
Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco szczupło

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie wyglądała tak niepokojąco...

Sama skóra i kości. Ola Szwed dawno nie...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd
Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa...

Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie...

Dziś sobota, 20.10.2018

Anna Lewandowska pochwaliła się pięknym zdjęciem z najlepszą przyjaciółką. Nie jest to żadna z WAGs, ale doskonale ją znacie! To najsłynniejsza polska dziennikarka

Anna Lewandowska przyjaźni się z Martyną WojciechowskąAnna Lewandowska przyjaźni się z Martyną Wojciechowską

Powiadają, że w świecie show-biznesu nie ma prawdziwej przyjaźni, a zaufanie komuś może skończyć się nieprzyjemnymi konsekwencjami – głównie w prasie. Na szczęście są to tylko stereotypy, a wśród gwiazd są przyjaźnie, które trwają od lat i nic nie zapowiada by miało się to w najbliższym czasie zmienić. Czasem są one niezwykle zaskakujące – jak ta Natalii Siwiec i Jarosława Bieniuka – a czasem nie wyobrażamy sobie by mogły przestać istnieć: Selena Gomez i Taylor Swift mimo zawirowań wciąż mają się świetnie

Jedną z tych zaskakujących przyjaźni jest bez wątpienia relacja Anny Lewandowskiej i Martyny Wojciechowskiej! Przyszłoby wam do głowy, że trenerka i jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i podróżniczek są blisko? Okazuje się, że nie tylko się przyjaźnią, ale również dosyć często spotykają i nie mogą się nagadać!

Inspiracja!??? Pytacie mnie często, kim się inspiruję-Są to osoby zarówno ze świata sportu, nauki, jak i podróży.

Jedną z nich jest @martyna.world – Kiedyś będąc młodsza zawsze chciałam Ją spotkać – dzisiaj widujemy się co jakiś czas choćby na kawie i rozmawiamy, jak dwie mamy, kobiety, motywatorki.
I wiecie o czym? O tym jak to być mamą, tą zmęczoną, niewyspaną, ale też aktywną zawodowo i niezależną, tą mamą która podąża z pełną miłością za potrzebami swojego dziecka, tą mamą która się uśmiecha nawet jak jest jej trudno, tą która chce być najlepszym przykładem dla swojego dziecka jak i dla innych.

Mamą być dobrze jest!

Martyna, dziękuję Ci za dziś! Jesteś moją inspiracją! ❤️#motivationbyAnn#passion#women#power#goodmood#inspiration#mothers#love#healthymama#healthyplanbyann

Fani byli zachwyceni ich zdjęciami:

  • Obie jesteście cudownymi, pełnymi pasji kobietami ??❤
  • Uwielbiam obie Panie ❤️ fajne są takie spotkania z koleżankami kiedy możemy dzielić się swoimi przeżyciami i inspirować ? obie pełne pasji i niesamowicie pozytywnej energii ?
  • A może wspólny projekt? ?Serdeczności dla obu Pań ??

Myślicie, że zrealizują kiedyś wspólnie jakiś projekt?

To nie tak miało być! Anna Lewandowska liczyła, że Robert wygra plebiscyt na Sportowca Roku. Cała w emocjach skomentowała wyniki konkursu

Ciężarna Edyta Pazura wyrusza na podbój Internetu! Zagrozi Annie Lewandowskiej i Małgorzacie Rozenek?

Fanki nie miały litości. Anna Lewandowska pochwaliła się obłędnie długimi nogami, a one wywołały awanturę! „Niesmaczne to zdjęcie”Gdzie i jak najczęściej spędzasz czas z przyjaciółmi?

Komentarzy: 13


Iwcia | 14 stycznia 2018, 08:42

To ona ma przyjaciół?


Gość Ewa | 13 stycznia 2018, 20:25

Świetny pomysł z tą własną gazetą, buhahahaha. Może wreszcie zniknęłaby z innej prasy zwalniając miejsce ciekawszym artykułom, bo ciężko znaleźć coś interesującego do czytania. A Lewandowskiej wszędzie pełno, i te superlatywy, aż podejrzane.
Dobry produkt obroni się sam, dziadowski trzeba reklamować do bólu ….


GośćAnna | 13 stycznia 2018, 18:16

Slyszalam Lewandowska u Wojewuckiego……bardzo prosta i prymitywna dziewucha.A ta Wojciechowska podobno robi za chlopa u Werner…..Lewandowska tez ??????


Jarek2 | 13 stycznia 2018, 17:02

Lewandowska, a może pora zacząć wydawać własną gazete? Samouwielbienie od pierwszej do ostatniej strony, cudo.
Codzienne sprawozdanie z każdego dnia największej motywatorki, trenerki, gwiazdy …. hahahaha Tam dopiero mogłabyś zaszaleć, nie wydając kasy na artykuły sopnsorowane.
Proponuję, by była dołączana do marketowych gazetek , a ty mogłabyś chwalić się nakładem. To dopiero byłby sukces ! Na twoją miarę :)))


Lolo | 13 stycznia 2018, 16:55

Czy Lewandowska musi kupować takie durne artykuły sponsorowane? Tak, tylko to potrafi oprócz publikowania swoich zdjęć w internecie, żałosne ….
Szkoda tylko tego dziecka, bo pewno chciałoby spędzać czas z mamą, ale mama woli ścianki …


Gość | 13 stycznia 2018, 16:51

Lewa motywatorką? Czyją?
Znowu artykuł sponsorowany.
Lewa, zajmij się dzieckiem, domem, nauką! Jedyne co potrafisz to wrzucanie zdjęć do internetu. Motywacja jak się patrzy!


Kama | 13 stycznia 2018, 16:32

Śmiechu warte- najsłynniejsza dziennikarka i najsłynniejsza motywatorka…… Bleeee. Jedna warta drugiej…. Zastanawiam się, kiedy cudona ania zajmuje się dzieckiem, czy ma na to czas. Bo mam wrażenie, że mała Klara jest „dodatkiem do garderoby”, bo to takie fajne i na czasie mieć dziecko więc mam ja. Okropny babsztyl


Gość Faro. | 13 stycznia 2018, 16:10

Do czasu.


Gośćewa | 13 stycznia 2018, 16:05

Zrobiła sobie zdjęcie i udaje przyjaciółkę Martyny pustak ta lewa


Ildefons | 13 stycznia 2018, 15:35

Anna Nudna Lewandowska


Pieklo | 13 stycznia 2018, 15:05

Lewandowska mysli że pstrykla sobie z Martyna pare fotek i od razu że jest jej psiapsiolka,Lewandowska Martynie do piet nie dorasta.Zenada


Gość | 13 stycznia 2018, 13:54

Kim jesteś? Jestem motywatorką 😛


Gość | 13 stycznia 2018, 13:09

Lewandowska przy Martynce jest nikim! Chcę się wybić. Ogrzać w cieple naszego słoneczka Martynki !


Dodaj komentarz
×