Anna Lewandowska ze swoim zespołem przygotowuje aktorów do nowego filmu TVN! Szykuje się prawdziwa petarda

Healthy Center By Ann - Anna Lewandowska przygotowuje aktorów do filmu

Healthy Center By Ann - Anna Lewandowska przygotowuje aktorów do filmu

„Całe Szczęście”. Anna Lewandowska przygotowuje aktorów do filmu TVN

TVN szykuje nową komedię romantyczną! Całe Szczęście, którego producentem jest stacja telewizyjna i Next Film, będzie murowanym hitem. Wszystko przez iście gwiazdorską obsadę – w głównych rolach zobaczymy Romę GąsiorowskąPiotra Adamczyka. Prace nad filmem ruszyły w sierpniu, ale nie tylko ekipa będzie musiała się zdrowo napocić!

Jak wyjawiają Wirtualne Media, fabuła filmu koncentruje się na muzyku z orkiestry symfonicznej, Robercie, który jest samotnym ojcem i wychowuje 10-letniego syna, Filipa. Jego życie wywraca się do góry nogami, gdy pojawia się w nim Marta – popularna gwiazda fitness.

Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – czytamy w opisie produkcji

Roma nie miała lekko, przygotowując się do roli. Musiała intensywnie trenować, żeby wypaść przekonująco w roli trenerki fitness. Do roli przygotowywała się w Healthy Center by Ann, należącym do Anny Lewandowskiej, pod okiem headcoacha Jakuba Głąba, z którym między innymi ćwiczy Zosia Ślotała.

W filmie zobaczymy także Joannę Liszowską, Marietę Żukoską, Tomasza Sapryka, Izabelę Dąbrowską, Joachima Lamża i Jacka Borusińskiego – szykuje się kolejna hitowa komedia romantyczna. Czy przebije sukces Listów do M, w których również grali Adamczyk i Roma?

Romie zależy zaś pogratulować nieludzkiej umiejętności koncentrowania się w trudnych warunkach. Kuba wygląda jak młody bóg i to nie mogło być łatwe. 😉

Paparazzi przyłapali Małgorzatę Rozenek w Healthy Center by Ann! [WIDEO]

Tylko u nas! Byliśmy na otwarciu Healthy Center by Ann. Co gwiazdy mówią o nowym biznesie Anny Lewandowskiej? „To strzał w dziesiątkę!” [WIDEO]

Cukierkowa Zosia Ślotała ze swoim przystojnym ukochanym wspiera nowootwarte Healthy Center Anny Lewandowskiej! Wyglądają razem jak Barbie z demonem ciemności!


Roma Gąsiorowska i Jakub Głąb

Roma Gąsiorowska i Jakub Głąb

Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk w filmie

Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk w filmie "Całe Szczęście"

Saturday Night Live Polska, pierwszy odcinek - Piotr Adamczyk

Saturday Night Live Polska, pierwszy odcinek - Piotr Adamczyk

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×