Anna Lewandowska przerwała dyskusję w „Pytaniu na śniadanie”. Jeden szczegół sprawił, że nie mogła dłużej rozmawiać z Idą Nowakowską

Anna Lewandowska i Ida Nowakowska

Anna Lewandowska i Ida Nowakowska

W Pytaniu na śniadanie doszło do nieoczekiwanej sytuacji. Anna Lewandowska nagle przerwała rozmowę z Idą Nowakowską. Jedna rzecz sprawiła, że nie mogła dłużej bezczynnie na nią patrzeć. 

Pytanie na śniadanie to program, który od kilkunastu lat pojawia się na antenie. Nie brakuje w nim ciekawych i najbardziej aktualnych newsów z kraju i ze świata, ale też porad ekspertów, czy reportaży. Poranny format jest nadawany przez siedem dni w tygodniu i gromadzi przed odbiornikami sporą widownię. Prowadzi go na zmianę kilka par gospodarzy, którzy starają się jak najbardziej umilić poranki widzów.

Śniadaniówka jest nadawana na żywo, a co za tym idzie wymaga od całej ekipy wyjątkowego skupienia i profesjonalizmu. Żadna wpadka bowiem nie ukryje się przed widzami, a jak wiadomo w takiej formie zdecydowanie o gafy nietrudno. Na wizji zdarzyło się już wiele przejęzyczeń, kilka niepotrzebnie wypowiedzianych słów, a nawet nieco bardziej niebezpieczne sytuacje. Ostatnio Tomasz Wolny przez nieuwagę na oczach widzów dosyć mocno uderzył Łukasza Nowickiego w twarz.

Anna Lewandowska przerwała rozmowę w Pytaniu na śniadanie

Pytanie na śniadanie ma kilka swoich stałych punktów, a jednym z nich są wizyty w studiu specjalistki od show-biznesu, czyli dziennikarki Anny Lewandowskiej. Dla widzów przygotowuje ona materiały z najnowszymi informacjami ze świata polskich i zagranicznych gwiazd, a prezentowane są one w cyklu nazywanym Czerwony Dywan.

Ania pełni w programie także rolę wydawcy, dlatego nie może dziwić fakt, że chce, aby każdy odcinek prezentował się jak najlepiej na wizji. W związku z tym postanowiła przerwać swoją dzisiejszą rozmowę z Idą Nowakowską. Nie mogła wytrzymać, gdy zobaczyła, co stało się z płaszczem prezenterki.

Słuchajcie, przepraszam bardzo, ale jako taka koleżanka telewizyjna Idy Nowakowskiej… -zaczęła, po czym wstała z kanapy.

Okazuje się, że spod błękitnego płaszcza, który miała na sobie gospodyni programu, wystawała niewielka czarna tasiemka, który jest pomocna, gdy okrycie wisi na wieszaku.

Iduniu, kochana, wyszło ci tutaj… – powiedziała, po czym poprawiła niesforny element garderoby.

Ida oczywiście podziękowała i przyznała, że przed widzami, że taka koleżanka w pracy, to prawdziwy skarb. Zdjęcia z całej sytuacji zobaczycie w naszej galerii.


Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska i Anna Lewandowska

Ida Nowakowska i Anna Lewandowska

Ida Nowakowska i Anna Lewandowska

Ida Nowakowska i Anna Lewandowska

Komentarze

 • Zosia pisze:

  Ludzie ile jadu w Was ale kase chcielibyście brać to weźcie się do roboty a nie szykanujecie innych

  • gość Sebastian pisze:

   Zośka, odwal się bo g*wno wiesz, a otwierasz tę głupią japę po próżnicy. Niech wezmą się do prawdziwej roboty te puste celebrytki. Po jakiego grzyba płaci się ogromną kasę z naszych podatków takiej koszmarnej Lewandowskiej jak każdy te głupoty opowiadane przez Nią może sobie znaleźć sam w internecie jak go interesują takie g*wna.

 • Nemo pisze:

  Wkrótce nowa definicja próżni.

 • Gość pisze:

  Durne dwie paskudy

  • Gość2 pisze:

   Paskudy to mało… dwie penery, kurwiszcza wręcz, które szukają całe życie jeleni żeby sobie zagwarantować wygodne życie za cudze pieniądze

  • Darek J. pisze:

   Masz rację obie koszmarne jędze, Lewandowska to brzydkie pudło, a ta druga pseudo katoliczka o strasznie zdeformowanej gębie, ciągle roznegliżowana pokazuje te suche gnaty i wielką wypiętą d*pę. Tona tapety na ryju, sepleniąca idiotka udaje gwiazdę, dupowłaz Kurskiego, teraz jęczy, że chama wyrzucili, przecież ma okazję włazić w d*pę tej jego plastikowej ohydnej laluni, na którą nie można patrzeć. No , ale knur to kawał ch*** więc tej po*ranej Idzie bardziej pasował. Ohydny prostacki skład w PnŚ po za Małgosią Opczowską, Łukaszem Nowickim i Robertem, jeszcze Kammel może się załapać do tej grupy bo reszta to dno, nawet Wolny, który kiedyś był sympatycznym facetem dzisiaj przy tej porąbanej Idzie zszedł na psy, zmienił się diametralnie na NIEKORZYŚĆ, jest podły, jest takim cwaniaczkiem zapatrzonym w to pokręcone pudło. To samo ta gęgająca pusta Krzan bez mózgu, hałaśliwa przydupaska Tomaszewska i ten cichy Oluś też zgłupiał na Jej punkcie nie wierząc, że ciągle Nim manipuluje, zawraca w głowie, przystawia się bo to znana łowczyni chłopów, a Jej plan to zbałamucić chłopa. wykorzystać Go i zostawić na lodzie. To jest ten debilny skład zatrudniony przez chorego knura, dla którego koncerty wyłącznie tego wieśniackiego disco polo to „flagowe” programy TVP , które wypełniają każdą godzinę w TVP zaspakajając te
   prostackie zainteresowania knurów. Teraz w miejsce wywalonego wreszcie na zbity pysk tego obleśnego prezesika przyjęliście kontynuatorkę jego wykolejonych zapędów taką samą obleśną knurzycę, która już od pierwszego programu gra na nosie nowemu prezesowi zapraszając i eksponując tę prostaczkę Dankę Martyniuk, która oprócz tego , że jest brzydactwem to nawet nie potrafi sklecić poprawnie prostego zdania – totalne dno. ŻENADA I SYF.

 • Gość pisze:

  alez bzdury i tepota wyszminkowanych dziun.Trzeba miec niezle w glowie, zeby takie miernoty o miernotach i dla miernot publikowac!!!Brzydkie te dziunie jak wiedzmy, te tasiemk czarne jakies wychodzace z plaszcza , a moze z mozgu??O czym te bazgroly ??? Nuuudy!!!!!

 • Zorro pisze:

  O jej… i krówka się ocieliła !

 • Gość pisze:

  Ann odpuść, ludzie nie chcą Ciebie oglądać

 • GośćEmerytka pisze:

  Przesada, nikt z widzów by nie zwrócił uwagi na to, żadna wpadka gdyby sama koleżanka na to nie zwróciła uwagi na wizji nikt by tego nie zauważył, zbyteczne to było ale nie byłoby newsa i hasła w tekście wpadka na dodatek u Idy.

  • Gość II pisze:

   Przestańcie ludzie zajmować się tymi celebryckimi nierobami, którzy za siedzenie i pierdzenie w stołki 3-4 godz. dziennie 1 raz bądź 2 razy w tygodniu zgarniają ogromne pieniądze z naszych podatków i jeszcze ciągle jęczą, że za mało.Skandal, żeby te g*wna zarabiały więcej niż górnicy, których ciężka i niebezpieczna praca nijak się ma do tych obrzydliwych rozpuszczonych i wykolejonych nygusów !!!!!!

 • Gość pisze:

  Świat wstrzymał oddech jaja jakies ludzie budują szałasy w lesie bo nie mają na prąd a te nitką się przejmują ale na majorke atom nie doleci i w d..pe w ciepło i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×