W środku nocy do Ani Lewandowskiej zapukał kurier. Robert przygotował dla niej piękny prezent. Nie oszczędzał!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętowali 8. rocznicę ślubu. Chociaż w tym roku spędzili ją oddzielnie, piłkarz przygotował dla swojej ukochanej niespodziankę. Co za piękny gest!

Anna Lewandowska swojego przyszłego męża, Roberta, poznała na obozie sportowym  w 2007 roku. Sportowcy w krótkim czasie zaczęli się spotykać, a po pewnym czasie zamieszkali razem. Wynajęli mieszkanie w Warszawie. Żyli bardzo skromnie, czego dowodem może być fakt, że składali się na rachunki:

Ania zaproponowała, że naprawimy fiata na spółkę, bo już byliśmy razem, mieszkaliśmy w wynajętym mieszkaniu na Wrzecionie w Warszawie. Składaliśmy się na jedzenie. Pamiętam, miałem ulubiony serek waniliowy w pudełku z czerwonym paskiem – ujawnił Robert w rozmowie z Twoim Stylem.

Chociaż od tamtego momentu sporo się zmieniło, a dziś małżonkowie nie mogą narzekać na brak pieniędzy, do czego doszli ciężką pracą, uczucie, które ich łączy, ani trochę się nie zmniejszyło.

Zakochani pobrali się 22 czerwca 2013 roku w kościele świętej Anny w Serocku. Paparazzi, chcąc zrobić jak najlepsze ujęcia, wynajmowali helikoptery. Prywatna ochrona czuwała jednak nad tym, by goście czuli się bezpiecznie.

Zobacz też: 8. rocznica ślubu Anny i Roberta Lewandowskich! Para uczciła ją piękną sesją, a my przypominamy zdjęcia z bajkowej ceremonii

Anna Lewandowska: jaki dostała prezent z okazji 8. rocznicy ślubu?

Lewandowscy we wtorek świętowali 8. rocznicę ślubu. Nie spędzili tego dnia razem. Ze względu na trwające Euro 2020 piłkarz, razem z pozostałymi członkami polskiej reprezentacji, jest w Sankt Petersburgu. Jego żona w tym samym czasie przebywała na Majorce.

Chociaż dzieli ich tysiące kilometrów, Robert Lewandowski zadbał o to, by ukochana dobrze zapamiętała ten dzień. Nie tylko umieścił przepiękny wpis w social mediach, ale także przygotował cudowny prezent. Anna Lewandowska pochwaliła się nim w social mediach. Na Instastory pokazała zdjęcie, na którym pozuje z ogromnym bukietem róż. Dostała go w nocy.

Trenerka wykorzystała okazję  i nie tylko pochwaliła się niespodzianką, ale także zwróciła się ze specjalną prośbą do swojego ukochanego:

I taka niespodzianka na koniec dnia. Nie wiem kto tęskni bardziej… Ale jeszcze trochę wytrzymamy. Nie spiesz się Robert.

Robert Lewandowski jest kapitanem reprezentacji Polski. W środowe popołudnie drużyna zmierzy się z zawodnikami ze Szwecji. Od wyniku tego spotkania zależy, czy biało-czerwonym uda się awansować do 1/8 finału Euro 2020.


Anna Lewandowska - prezent z okazji 8. rocznicy ślubu

Anna Lewandowska - prezent z okazji 8. rocznicy ślubu

Anna Lewandowska - prezent z okazji 8. rocznicy ślubu

Anna Lewandowska - prezent z okazji 8. rocznicy ślubu

Anna Lewandowska - prezent z okazji 8. rocznicy ślubu

Anna Lewandowska - prezent z okazji 8. rocznicy ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×