Szaleństwo u Lewandowskich! Ania pozwoliła córkom sięgnąć po zakazany przysmak. Klara i Laura podziękowały buziakiem

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pozwoliła córeczkom sięgnąć po zakazany przysmak. Nie jest to codzienność w ich domu. Klara i Laura podziękowały całusem.

Anna i Robert Lewandowscy są u szczytu kariery, ale priorytetem jest dla nich rodzina. Mimo wypchanych o brzegi kalendarzy zawsze znajdują czas dla siebie i swoich córek, Klary i Laury. Niedzielę spędzili razem i nie zabrakło odrobiny żywieniowej rozpusty.

Anna Lewandowska pozwala córkom jeść lody

Misją Anny Lewandowskiej jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowej diety. Trenerka nie tylko opowiada w mediach społecznościowych o zaletach zdrowego odżywiania się, tworząc prawdziwe imperium biznesowe. Obecnie na rynku dostępna jest żywność sygnowana nazwiskiem Lewandowskiej, programy z autorskimi ćwiczeniami, a nawet kosmetyki.

Zdrowy tryb życia rozszerzyła na całą swoją rodzinę. Ania stara się rozwijać zdrowe nawyki u swoich córek już od najmłodszych lat. Gwiazda ma pewne zasady, których się trzyma. Także Robert polega na jej kuchni, bo wie, że dzięki zbilansowanej diecie będzie mógł dłużej uprawiać sport na najwyższym poziomie.

Nasze córeczki są totalnie inne i jedzą różne rzeczy. Laura lubi na przykład inne warzywa, niż Klara. Staram się jednak podobnie im gotować, dodając ulubione produkty. Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci, szczególnie dla Klarki, która jest czterolatką, która już chodzi do przedszkola, a jednak już wie i pyta przed jakąś uroczystością: mamo, czy ja mogę zjeść coś niezdrowego? – mówiłą swego czasu w relacji na Instagramie.

Czy Anna Lewandowska pozwala dzieciom jeść słodycze i inne niezbyt zdrowe rzeczy?

Naszym szablonem diety jest dieta wojownika, czyli eliminowanie pszenicy, cukru, laktozy, niektórych strączków – zdradziła.

Ania dba o to, by dieta jej córeczek była zbilansowana, ale pozwala czasami dziewczynkom na zjedzenie czegoś niezdrowego. Jest pozwolenie na przykład na lody. Są takie dni, że odrobina żywieniowego szaleństwa jest dozwolona nawet u Lewandowskich. W niedzielę cała rodzina zwiedzała Barcelonę na rowerach, a potem przyszedł też czas na lody.

Najcenniejszy czas! Bliskość dla każdego malucha to ważna rzecz w kształtowaniu poczucia bezpieczeństwa dla dzieci i nas dorosłych…

Jak widać Klara i Laura stawiają na smaki, które są faworytem chyba większości dzieci, a różowy i niebieski kolor przysmaku to jest to, co decyduje o jego wyborze.


Anna Lewandowska pozwala córkom na lody

Anna Lewandowska pozwala córkom na lody

Anna Lewandowska pozwala córkom na lody

Anna Lewandowska pozwala córkom na lody

Anna Lewandowska z córkami zwiedzają Barcelonę

Anna Lewandowska z córkami zwiedzają Barcelonę

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jesteście Żmije JADOWITE A nie ludzie!!!Wstyd!!!

 • Gość goska pisze:

  Szkoda mi dzieci którym zafundowano taki rygor w jedzeniu ale snoby tak mają.Wymyslanie diet eliminowanie produktów najlepiej zjeść wirtualne cukierki.

 • Gośćgosc pisze:

  Wydaje mi się że głupotą jest wszystko zakazywać dzieci to są dzieci wydaje mi się że same powinny zadecydować czasami w sprawie jedzenia a nie wszystkiego im zakazywać co to są zwierzaczki że trzeba ich łakociami nagradzać i jeszcze się tym chwalić no naprawdę zenada

  • Gośćbabunia pisze:

   Bardzo biedne dzieci,szkoda mi ich !Drama !Zapewne Heniek (surogatki )Rozenkowej wszystko je bo i też tak wygląda!

 • Maniak pisze:

  Ktokolwiek jeszcze wierzy w to jej cudowne rodzicielstwo? Ile te dzieci ją widzą w ciągu miesiąca? Tydzień? 5 i 2,5 latka? Serio? Szczerze to mam wrażenie, że ona by wolała stamtąd zwiać tak jak jej ojciec. Rodzicielstwo ją po prostu przerosło i stąd ta wymówka o samorealizacji.

 • Js pisze:

  A jak dzieci dorosną i same będą decydować to powiedzą ze maja traumę zywieniowa z dzieciństwa która zafundowała im matka

 • Gość pisze:

  A do toalety pozwala

 • Zuzanna B pisze:

  Ta kobieta już jest wszędzie! Wchodzę na fejsa ona, wchodzę tam ona i jej mąż. Jej mąż to jeszcze ale ona mnie irytuje najbardziej.

 • Gość pisze:

  Anka A co z prywatności zachowujesz dla siebie? Znasz to słowo?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×