Wirtualna Polska

Anna Lewandowska poświęca karierę dla męża? „Kalendarz podporządkowany jest Robertowi”

Anna Lewandowska poświęca karierę dla męża? „Kalendarz podporządkowany jest Robertowi”

Anna Lewandowska mogła osiągnąć o wiele więcej, gdyby nie poświęciła kariera dla sławnego męża? Podczas Międzynarodowego Kongresu Kobiet w Sporcie żona piłkarza zradziła, że jej kalendarz dopasowany jest do planów Roberta. Czy uważa, że żyje w cieniu wielkiego piłkarza?

Wirtualna Polska

Anna Lewandowska to czołowa polska celebrytka i wytrawna kobieta biznesu, która stworzyła prawdziwe imperium związane z branżą fitness i zdrowym stylem życia. Dla wielu osób jest wzorem do naśladowania i przykładem WAG, która nie ogranicza się do bycia znaną żoną sławnego piłkarza i mamą dwóch uroczych córeczek. W jednym z najnowszych wywiadów ukochana Roberta Lewandowskiego przyznała jednak, że to kariera sportowca gra w ich małżeństwie pierwsze skrzypce.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Anna Lewandowska poświęciła karierę dla Roberta? Polska gwiazda zdradziła prawdę

Anna Lewandowska bryluje w Barcelonie, gdzie jej mąż święci piłkarskie tryumfy. Została zaproszona przez Związek Katalońskich Federacji Sportowych na 2. Międzynarodowy Kongres Kobiet w Sporcie. Podczas swojego panelu przyznała, że choć odnosi imponujące sukcesy, jej kalendarz podporządkowany jest sportowej karierze Roberta Lewandowskiego.

Oczywiście cały kalendarz naszego życia jest raczej podporządkowany jemu, a nie mnie, natomiast taka jest kolej rzeczy. To Robert jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie i jest nam z tym dobrze. Oczywiście on też mnie wspiera (…). Czasem tylko wspomina, że chciałby mnie zatrzymać na moment, mówi, że nie wie, co musiałoby się zdarzyć, żebym się zatrzymała – opowiadała.

Ania nie ukrywa, że kiedy poznała Roberta, zdecydowała się na wspieranie go i zakończenie własnej kariery zawodniczki karate. Podkreśliła jednak, że miłość do sportu pozwoliła jej odnieść sukces w biznesie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Anna Lewandowska przerwała sportową karierę dla Roberta Lewandowskiego. Żałuje swojej decyzji?

Anna Lewandowska otwarcie opowiedziała o tym, że postanowiła zrezygnować ze sportowej kariery i skupić się na życiu rodzinnym i wspieraniu odnoszącego sukcesy męża. Jednak nastawienie, które towarzyszyło jej na zawodach, wykorzystała do stworzenia biznesowego imperium.

– Trenowałam przez wiele lat, byłam reprezentantką Polski w karate. Natomiast w pewnym momencie, kiedy poznałam męża, zrezygnowałam z bycia zawodowym sportowcem i zdecydowałam, że przeprowadzę się z moim mężem za granicę, gdzie będę go wspierała. Przeprowadziłam się, rezygnując ze startów w zawodach z orzełkiem na piersi, ale wiedziałam, że jestem sportowcem z krwi i kości i muszę znaleźć coś dla siebie (…). Dzisiaj mam sześć spółek, sześć firm, wszystkie dotyczą zdrowego trybu życia – wytłumaczyła.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Annie z pewnością nie można odmówić ambicji, wytrwałości i smykałki do biznesu. Sam fakt, że jej sukcesów nie przyćmiewa kariera jednego z najbardziej cenionych piłkarzy świata, świadczy o tym najlepiej.

 


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
gwiazdy po nagraniu ddtvn

Lewandowska Anna 2023-01-29

WOsP - FINAl

n/z: Lewandowska Anna / WOsP - FINAl - 2023-01-29 / fot.KAPiF

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×