Szukaj

Klara Lewandowska to wykapana Ania! Najnowsze zdjęcie rozwiało wszystkie wątpliwości

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą

Anna Lewandowska dołączyła do gwiazd, które świętowały Dzień Babci i z tej okazji, na Instagramie opublikowała zdjęcie z przeszłości ze swoją babcia. Internauci natychmiast skomentowali fotografię. Co dostrzegli?

Anna Lewandowska jest osoba bardzo rodzinna. Kiedy tylko może odwiedza bliskich, zabiera Klarę i Roberta na spotkania familijne, przyznaje również nie od dziś, że bardzo ceni swoją babcię. Z okazji Dnia Babci, na swoim Instagramie pokazała fotografię z przeszłości. Jak wyglądała?

Anna Lewandowska na zdjęciu sprzed lat. Czy Klara jest do niej podobna?

Na fotografii, którą opublikowała Ania, widzimy ją i jej babcię Jolę. Spacerują razem po kamienistej drodze, trzymając się pod ręce, widać, że zagadane. Lewandowska w sportowym stroju, babcia przy laseczce. Więź od razu rzuca się w oczy.

Babcia Jola! Dzień Babci naszych kochanych, ciepłych, wspaniałych i jedynych. (…) Moja babcia Jola – najwspanialsza nauczyła mnie wielu rzeczy.
Jakie jest Wasze pierwsze wspomnienie z dzieciństwa z Waszymi babciami w roli głównej? Napiszcie i ukochajmy dzisiaj nasze babcie bardzo bardzo mocno! – napisała trenerka.

Urocze fotografie i wpis Anny Lewandowskiej spowodowały lawinę komentarzy. Uwagę przyciągają te, w których fani twierdzą, że córeczka trenerki, Klara, wygląda zupełnie jak ona sama w dzieciństwie.

  • Klara to cała Pani.
  • Dokładnie to samo miałam napisać. Mimo że Ania nie pokazuje jej w mediach w Polsce, to w Niemczech bez problemu można zobaczyć twarz Klarci.
  • O ja, ale Klara do ciebie podobna – piszą fani.

A wy jak myślicie? Klara podobna bardziej do Ani czy do Roberta?

Zobacz także: Anna Lewandowska leczy Klarę wyłącznie naturalnymi metodami. Jej sposób zaskoczył nawet eko-fanki


Anna Lewandowska z babcią

Anna Lewandowska z babcią

Anna Lewandowska z babcią, zdjęcie z dzieciństwa

Anna Lewandowska z babcią, zdjęcie z dzieciństwa

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×