Szukaj

Lewandowska jest lepsza niż paparazzi. Zrobiła Robertowi i Klarze zdjęcie, za które mogłaby zgarnąć fortunę

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na zasłużone wakacje. Małżonkowie odpoczywają w otoczeniu pięknych widoków. W czasie gdy trenerka zajmuje się małą Laurą, jej mąż bawi się z Klarą. Widok jest naprawdę uroczy.

Anna Lewandowska od kilku dniu chwali się w social mediach przepięknymi zdjęciami z urlopu w ciepłym kraju. Na uroczych kadrach możemy podziwiać całą rodzinę włącznie z maleńką Laurą, dla której są to pierwsze rodzinne wakacje. Chociaż rodzina nie pochwaliła się, w jakim kraju się obecnie znajdują, to trzeba przyznać, że jest tam naprawdę pięknie.

Trenerka i jej rodzina wypoczywają w prawdziwych luksusach. W tle zdjęć widzimy piękne błękitne morze, oraz cudownie zielony ogród, który otacza ich wakacyjną rezydencję. Małżonkowie, jak przystało na prawdziwych sportowców, nie zapominają oczywiście o treningach. Ku uciesze wszystkich fanek Lewy dołączył również do wyzwania, które zorganizowała jego żona. Razem z Anią uczestniczył w treningu live, a internautom tak bardzo się to spodobało, że nie wyobrażają sobie kolejnego treningu bez piłkarza. Wszyscy zgodnym chórem proszą o bis w jego wykonaniu.

Ten wyjazd to jednak czas, kiedy zapracowany zawodnik może spędzić więcej czasu ze swoją rodziną. Po zakończeniu rozgrywek Bundesligi dumny tata i mąż, jak najbardziej zasłużył na solidną dawkę relaksu w otoczeniu kobiet swojego życia.

Ania Lewandowska pokazała zdjęcie Roberta i Klary: piękny widok

Dzięki kwarantannie Robert Lewandowski miał w końcu więcej czasu, który całkowicie mógł poświęcić swojej rodzinie. Po tym, jak 16 maja Bundesliga wznowiła swoje rozgrywki, piłkarz znowu rzucił się w wir pracy. Ostatnie kilka dni to dla niego prawdziwy relaks. Lewy spędza cały swój czas z żoną i córeczkami. Podczas gdy Ania zajmuje się maleńką Laurą, to jej mąż zajmuje się trzyletnią Klarą.

Ania pobawiła się w paparazzo i właśnie pokazała zrobione z oddali, bez wiedzy fotografowanych, zdjęcie, na którym Robert i Klara razem spędzają czas w ogromnym basenie. Trzeba przyznać, że widok jest wręcz oszałamiający. Klara ma na sobie dmuchane rękawki, więc domyślamy się, że tata uczy ją pływać. Gdyby fotografię wykonał profesjonalny fotograf, mógłby się nieźle obłowić.

View this post on Instagram

????????

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Pod postem pojawiła się cała masa komentarzy od zachwyconych fanek. Wszyscy dopytują, gdzie rodzina spędza wakacje. Większość obserwatorów zgodnie typuje, że Lewandowscy wypoczywają w Grecji. Jedno jest pewne, ten urlop na pewno zaliczą do bardzo udanych.

 


Robert Lewandowski z Klarą

Robert Lewandowski z Klarą

Anna Lewandowska na urlopie

Anna Lewandowska na urlopie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×