Anna Lewandowska zaprosiła internautów do warszawskiego mieszkania. Takich luksusów nie ma nawet w swoim domu w Monachium

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z pielęgnacji twarzy. My przyglądamy się jej łazience w warszawskim mieszkaniu. Ależ to luksusowe wnętrze!

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Oprócz tego, że robią spektakularną kariery, stworzyli też ciepłą i pełną miłości rodzinę. Zawsze podkreślają, że jest to dla nich największa wartość i źródło energii do działania.

Są szczęśliwymi rodzicami Laury i Klary. Mimo że widujemy córki Ani i Roberta na ich social mediach, to nie zdecydowali się oni jeszcze, żeby pokazać ich wizerunek. Tylko na kilku zdjęciach widać fragmenty twarzy dziewczynek, ale w tej kwestii Lewandowscy są coraz bardziej odważni.

Niedawno świętowali urodziny córek i urządzili im bajkowe przyjęcie w ogrodzie. Do tego Robert jest u szczytu kariery i właśnie wyrównał legendarny rekord Bundesligi, strzelając 40. bramkę w sezonie. Pisaliśmy o tym tutaj. Wszyscy trzymają za niego kciuki, żeby udało mu się wynik pobić. Wystarczy jedna bramka.

Anna Lewandowska pokazała warszawskie mieszkanie. Jak je urządzono?

Ania i Robert Lewandowscy ze względu na zobowiązania zawodowe często przemieszczają się między Niemcami i Polską. Dlatego w 2017 roku zdecydowali się na zakup mieszkania i odebrali klucze do luksusowego apartamentu w Warszawie, który mieści się w największym europejskim apartamentowcu w centrum stolicy. Został on zaprojektowany przez architekta Daniela Libeskinda.

Anna Lewandowska razem z córkami przebywa obecnie w Warszawie, czym podzieliła się na Instagramie.

[…] Nareszcie w Warszawie, muszę wam powiedzieć, że zawsze tęsknię. Dom to dom  […] – napisala w relacji.

W niedzielę jak zwykle podzieliła się z fankami pielęgnacją. Przy tej okazji pokazała fanom, jak wygląda łazienka w jej warszawskim apartamencie. Lewandowscy postawili na klasykę połączoną z elegancją i minimalizmem. Można dostrzec marmurowe ściany, a także czarne blaty, srebrną armaturę oraz dekoracje. Jest jasno i przestronnie. Wnętrze zachęca do zabiegów.

Chwila dla siebie […] – napisała Ania.

Warszawska łazienka Ani wygląda zupełnie inaczej niż ta w Monachium. Dzięki klasyce i prostocie detali wnętrze jest ponadczasowe.

Zobacz: Lewandowska chwali się odświeżoną fryzurą. My podglądamy luksusową łazienkę. Wanna ze schodami robi wrażenie

Na kolejnym zdjęciu, które opublikowała żona Roberta Lewandowskiego, możemy zajrzeć do kuchni. W oczy rzuca się przede wszystkim piękny, drewniany blat. Wnętrze jest urządzone bardzo funkcjonalnie, a szare szafki chowają wszelkie kuchenne sprzęty. Jest prosto, stylowo i nowocześnie, aż się chce gotować.


Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska - łazienka

Anna Lewandowska pokazała kuchnię

Anna Lewandowska pokazała kuchnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×