Szukaj

Anna Lewandowska napięła biceps, a fanki zaniemówiły z wrażenia. J.lo ma poważną konkurencję

Anna Lewandowska pokazała biceps

Anna Lewandowska pokazała biceps

Anna Lewandowska na Instagramie pokazała zdjęcie umięśnionego ciała, czym zachwyciła internautów. Jennifer Lopez ma poważną konkurencje. 

Anna Lewandowska w tym roku ponownie została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Laurę. Podwójne macierzyństwo nie jest dla trenerki jednak przeszkodą, by realizować się zawodowo. Gwiazda sportu prowadzi konta w mediach społecznościowych, rusza z nowymi projektami i wyzwaniami.

Anna Lewandowska chwali się bicepsem. Co na to internautki?

Lewandowska od ponad czterdziestu dni zachęca internautki do wspólnego treningu. Prowadzi ćwiczenia online, serwuje przepisy na zdrowe posiłki. Dodaje też zdjęcia, które mają zmotywować oglądających do ruszenia się z kanapy. Nie inaczej było w niedzielę, gdy na Instagramie opublikowała nowy post.

Trenerka pozuje bokiem do obiektywu, pokazując umięśnione ciało. Jennifer Lopez, której zdarza się pochwalić mięśniami, ma poważną konkurencję! Ania w opisie zdradziła, jaki jest jej sposób na to, by się nie poddawać w chwilach zwątpienia. Wyjawiła, że motywacja jest niezbędna:

A zatem, zwolnij na chwile, usiądź wygodnie, bez względu na miejsce, w którym jesteś i pomyśl PO CO TO ROBISZ? Ile zyska na Tym Twoje zdrowie? To czas, aby podjąć najlepsze decyzje. […]. Do spełnienia marzeń potrzebny jest dobry plan. Opracowany każdy jego detal, ale trzeba pamiętać, że nieodłącznym elementem tej drogi są porażki, które wnoszą największa cześć nauki (czasami nauczki).

View this post on Instagram

Przyznajcie się, ile razy padło z Waszych ust: “Jeszcze tylko dziś i od jutra zaczynam”? Po co czekać do PONIEDZIAŁKU?💁‍♀️😍 Nie lekceważmy POSTĘPÓW, które moglibyśmy JUŻ osiągnąć! ________ TO JUŻ 43 z 72 dzień NASZEGO KOLEJNEGO WYZWANIA🤗👏🎉 i mam nadzieję, że ta rutyna, ten styl życia zostanie z WAMI na zawsze. _________ A wiecie, co najbardziej napędza do działania i nie pozwala poddać się w chwilach zwątpienia? 👉 Odpowiednia motywacja. A zatem, zwolnij na chwile, usiądź wygodnie, bez względu na miejsce, w którym jesteś i pomyśl PO CO TO ROBISZ? Ile zyska na Tym Twoje zdrowie? To czas, aby podjąć najlepsze decyzje✌️ Ale czy nie macie wrażenia, że tego typu wyzwania działają bardzo na korzyść? Ja dzielę się swoją wiedzą, motywuje ale od Was w zamiast dostaję mnóstwo energii, która sprawia, że chce mi się więcej! ———— Chociaż każdy z nas żyje po swojemu, to jednak wszystkich nas dotykają podobne problemy – w drodze do spełnienia marzeń popełniamy szereg błędów. Pytanie – jakie wyciągamy z nich wnioski? Do spełnienia marzeń potrzebny jest dobry plan. Opracowany każdy jego detal ale trzeba pamiętać, że nieodłącznym elementem tej drogi są porażki, które wnoszą największa cześć nauki (czasami nauczki). Osobiście jestem zwolennikiem spisywania zadań w formie „ściągi”. Ale wiecie co jest w tym najważniejsze? To, że po jej spisaniu zaczynam OD ZARAZ ( nie od jutra itd..) i z tym Was dziś zostawiam Kochani na wieczór 😙 Całuje, Wasza Ann❤️ #annalewandowska #FIGHTERCHALLENGE #challengeworkout #fit #run #healthyplanbyann

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Internauci w komentarzach wypowiadają się na temat poruszony przez gwiazdę, dziękują Ani, że zmieniła ich życia, komplementują jej sylwetkę:

  • Twoje treningi i wyzwania nauczyły mnie systematyczności, dzięki niej szybko zauważyłam efekty, które mnie jeszcze bardziej motywowały.
  • Potrzebowałam tych słów, bardzo ważne i wartościowe.
  • Jakie bicki. Jesteś Aniu Najlepszą Motywatorką. Motywujesz nas każdego dnia.
  • Kochana jesteś. Walczmy razem o piękne sylwetki.
  • Wyglądasz zachwycająco, nie mogę się napatrzeć. Rewelacja.

Trudno nie zgodzić się z wpisami. Trenerka wygląda wspaniale.


Anna Lewandowska pokazała biceps

Anna Lewandowska pokazała biceps

Anna Lewandowska karmi Laurę na plaży

Anna Lewandowska karmi Laurę na plaży

Anna Lewandowska pokazuje cellulit

Anna Lewandowska pokazuje cellulit

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×