Szukaj

Anna Lewandowska coraz odważniej pokazuje twarze córeczek. Na ostatnim zdjęciu widać, jak bardzo są do siebie podobne

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska z córkami

Ania Lewandowska opublikowała kadr, na którym możemy zobaczyć, jak spędziła niedzielne popołudnie ze swoimi córeczkami. Już nie oporów przed tym, by pokazywać ich twarze. Zobaczcie, jakie są do siebie podobne. 

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w polskim show-biznesie. Gwiazda stworzyła aplikację treningową, którą pokochały miliony użytkowników. Zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa, gdy siłownie i kluby fitness są zamknięte, stała się dla wielu osób jedyną alternatywą do dbania o swoją formę. Ania cały czas rozwija także swoje kolejne biznesy. Ma własną firmę produkującą zdrową żywność, a niedawno minął rok, od kiedy jej klienci mogą korzystać z cateringu dietetycznego. Stworzyła także linię kosmetyków pielęgnacyjnych. Prowadzi także blog, na którym możemy przeczytać inspirujące wywiady i porady.

To wszystko bardzo umiejętnie łączy z życiem rodzinnym. Gwiazda od niemal czterech lat spełnia się w macierzyństwie. Jej starsza córeczka Klara w tym roku będzie obchodziła swoje czwarte urodziny. Kilka dni później cała rodzina będzie świętowała roczek Laury.

Ania Lewandowska pokazała twarze córeczek

Trenerka ma ręce pełne pracy, ale najwięcej czasu stara się spędzać z rodziną. Starsza z córek często towarzyszy jej na siłowni, a często już to ona sama zachęca mamę do ćwiczeń. Klara zdecydowanie odziedziczyła po rodzicach sportowe zacięcie. Prawdopodobnie na sali treningowej już niebawem dołączy do nich także mała Laura. Tymczasem jednak we trzy uwielbiają spędzać czas na wspólnych zabawach i przytulaniu.

Ania na swoim profilu nie tylko promuje działalność zawodową, ale przede wszystkim dzieli się z fanami wybranymi fragmentami ze swojej codzienności. Nie szczędzi zdjęć swoich córeczek, chociaż do tej pory starała się nie pokazywać ich twarzy. Ostatnio publikuje jednak coraz odważniejsze zdjęcia, na których można zobaczyć fragmenty ich słodkich buziek. Tak też się stało, gdy opublikowała fotografię z niedzielnego popołudnia spędzonego z dziewczynkami.

Weszły mi na głowę. Nie tak wygląda mama z Instagrama? To one nauczyły mnie odpuszczać, zwalniać, leniuchować… Uwielbiam takie rodzinne, niespieszne niedziele. Niedziela to dla mnie czas dla rodziny, czas odpoczynku. Odpoczynek to nie jest marnowanie czasu! Nie miejmy wyrzutów sumienia, gdy nasz organizm domaga się regeneracji. Jest niezbędny dla naszego zdrowia!

Widać, że wspólnie spędzone chwile dają jej wiele radości. Ania pokazała profile swoich córeczek i zdecydowanie można stwierdzić, że Klara i Laura są do siebie niezwykle podobne. Mają identycznie zadarte noski, taki sam kolor włosów i są po prostu urocze.


Anna Lewandowska z Klarą i Laurą

Anna Lewandowska z Klarą i Laurą

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Anna Lewandowska - gwiazdy świętują drugi dzień Wielkanocy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×