Anna Lewandowska już nie ukrywa młodszej córki. Na nowym zdjęciu pokazała twarz Laury. Ślicznotka!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury. Już nie ukrywa swojej młodszej córeczki. Jak wygląda dziewczynka?

Anna Lewandowska jest bardzo zapracowaną mamą dwóch uroczych dziewczynek, Klary i Laury. Jest twórczynią aplikacji zmieniającej życie ludziom, którzy walczą o zdrowie i formę, a także właścicielką firmy cateringowej, ze zdrową żywności i kosmetycznej.

O tym, jak razem z mężem starają się wychowywać swoje dzieci, zdradziła w wywiadzie w Mieście Kobiet. Ania i Robert starają się wpajać w swoje córki zasady, które sami wynieśli z rodzinnych domów.

Chciałam, żeby to było naturalnie i tak chyba też jest. Udało mi się zaszczepić w Klarci sport, tego sportowego ducha. Jak zapytam: „Klara, idziemy na plac zabaw czy na siłownię?”, wybierze siłownię. Natomiast chciałabym, żeby przede wszystkim dziewczynki miały pewne najważniejsze wartości, o których zawsze z moim mężem mówimy, żeby to był sport, na pewno też pokaże tę drogę, jak jest ważny, jak może je ułożyć. Natomiast ważne, żeby miały w sobie tę miłość, żeby kochały ludzi, żeby siebie kochały, żeby były dobrymi ludźmi, żeby były pomocne dla innych, zdecydowanie takie wartości, które są w nas też.

Ważne jest też to, że chcą nauczyć dziewczynki szacunku do pieniędzy:

Chcemy, żeby dzieci miały przede wszystkim szacunek do ludzi i żeby też szanowały i pieniądze, i wszystkie rzeczy. Wręcz myślę, mój mąż tutaj już widzę, chciałby, żeby nasze dzieci wiedziały, że na pieniądze trzeba zarobić i że pieniądze nie biorą się z bankomatu – podkreśliła.

Laura Lewandowska urodziła się 6 maja 2020 roku, natomiast jej starsza siostra Klara 4 maja 2017 roku. W tym roku Anna i Robert Lewandowscy postanowili zorganizować córkom imprezę  w klimacie Krainy lodu. Jednak dopiero kilka dni po tych emocjonujących dla dzieci wydarzeniach, zdecydowała się pokazać twarz młodszej z dziewczynek.

Anna Lewandowska pokazała twarz Laury

Lewandowscy do tej pory nie pokazywali twarzy swoich córek w social mediach. Jednak ostatnio Ania jest coraz odważniejsza pod tym względem. W sobotnim poście widać buźkę Laury jak na dłoni.

„Jaka duża jesteś? Taaaaaaka duża”
Saturday mood – napisała Ania.

Nie da się ukryć, że dziewczynka jest przesłodka. Można też pokusić się o spekulacje, do którego z rodziców jest bardziej podobna. Jak myślicie?


Anna Lewandowska pokazała Laurę

Anna Lewandowska pokazała Laurę

Anna i Robert Lewandowscy - zdjęcia z urodzin Laury i Klary

Anna i Robert Lewandowscy - zdjęcia z urodzin Laury i Klary

Robert i Anna Lewandowscy - Majówka 2022

Robert i Anna Lewandowscy - Majówka 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co to dzieci nie mogą byc brzydkie !!! Są brzydkie i już , dziwi mnie , że matki tego nie widzą.

  • Gość Jola pisze:

   Wszystkie dzieci są urocze i piękne

  • Gość pisze:

   Lewandowscy wiedza ze ich dzieci sa brzydkie ,dlatego w Polsce zakrywaja ich twarze bo polacy to straszni hejterzy,a w innych krajach mozna zobaczyć ich twarze normalnie. Wystraczy wpisać daughter lewandowski

  • Gość pisze:

   Ale ci żal dupę ściska

  • Gość pisze:

   Te dzieci nie są wcale śliczne a w dodatku jeszcze nie foremne taka prawda

  • Gość pisze:

   Zgadzam się. Jedna ma brzydkie oczy druga usta, Dziwne buzie mają. Pomieszana urode. Największe mają uszy. Ale jak ta Anka ubiera Laurę. Jak dziecko wojny wyglada

 • Gość pisze:

  Usmiech AL już mnie przeraża

 • Gość pisze:

  Bardzo ładne dziewczynki, widać że bardzo szczęśliwe

  • Gość pisze:

   Są brzydkie i na pewno szczęśliwe. Wychowane w puchu z rodzicami , którzy nie maja finansowych problemów takich jak ma pół Polski. Dziwne żeby nie były szczęśliwe. Gowniary do końca życia będą miały drogi usłane kwiatami jak na Bożym Ciele

  • Gośćpolka pisze:

   Bardzo ładne dziewczynki cudowne.Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Bo Laura jest ładniejsza, ot i cała zagadka.

 • Asia pisze:

  Obydwie córeczki podobne do taty.

  • Gość pisze:

   ANNA CHCE ŻEBY SIOSTRY L BYŁY JAK SIOSTRY PARIS I NICOL HILTON KARDASHIANKI TAKIE AMERYKAŃSKIE I PROMUJE PULCHNĄ ZAKOMPLEKSIONA MAMUSIA SMARKULĘ

  • Gość pisze:

   I trochę do mamusi. Nieładne niestety!!!!

 • Gość pisze:

  Wystarczy pooglądać zdjęcia Ani jaka była naprawdę czyli od urodzenia i zanim zrobiła te wszystkie operacje i Roberta, on nawet teraz mimo sztabu stylistów urodą nie grzeszy i właśnie takie są ich dzieci – cała mamusia i tatuś i tyle w temacie genów nie oszukasz

  • Gość pisze:

   To prawda ,

  • Gość pisze:

   Prawda

  • Gość pisze:

   Lewy też coś przy twarzy grzebał, bo nie dość ze nagle policzki jakieś pełniejsze ma, to jeszcze gładziutki się zrobil. A na fotach reklamowych, to już w ogóle inny facet, nawet usta i oczy ma powiększone. To coś jak z tymi „dwumetrowymi” nogami byAnn w reklamie rajstop.
   Swoja droga to dość zenujace, bo tym samym reklamodawca jasno daje im do zrozumienia, że nie są wystarczająco atrakcyjni i tworzy ich na nowo.

 • Gość pisze:

  Czemu ona i lewy na każdym zdjęciu, na którym się uśmiechają, przygryzają języki?

 • Gość pisze:

  Brzydkie dziewczynki

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×