Szukaj

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Fanki porównują ją do Roberta. „Mówiłaś, że nie będziesz pokazywać dzieci”

Anna Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie rodzinnym niedzielnym popołudniem. Piękne ujęcie z córkami zachwyciło fanów, ale pojawił się też zarzut, że nie dotrzymała słowa, że nie będzie pokazywała twarzy dziewczynek.

Anna i Robert Lewandowscy niedzielę spędzili bardzo rodzinnie. Oboje na swoich profilach pokazali zdjęcia z tego cennego czasu. Widać, że świetnie się razem bawią. Na fotografii udostępnionej przez trenerkę można dostrzec, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom, pokazała twarz Klary. Internauci komentują.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska realizuje mnóstwo zawodowych projektów, rozwija swoje biznesy, dba o social media. Nie zapomina przy tym jednak, że przede wszystkim jest mamą. Każdą wolną chwilę spędza więc ze swoimi dziewczynkami, a kiedy Robert akurat nie jest zajęty w klubie, to z całą rodziną.

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie widzimy Anię podczas zabawy z córkami. Na trawie siedzi razem z Klarą, która trzyma swoją młodszą siostrzyczkę. Laura jest tyłem do obiektywu, ubrana w kombinezon z uszami króliczka, a jej starsza siostra siedzi przodem i widać jej buzię. To bardzo rzadki widok, bo Lewandowscy nie zwykli pokazywać twarzy dziewczynek.

♡my girls♡ Summer is done #annalewandowska#sunday#family @_rl9 – napisała tenerka.

Zdjęcie natychmiast poruszyło internautów. Fani komplementują piękny, rodzinny i pełen miłości kadr. Jedna z internautek zauważyła natomiast, że tym razem buzia Klary jest widoczna na zdjęciu.

A mówiłaś że nie będziesz pokazywać twarzy dzieci a pokazujesz np Klary.

Ania nie skomentowała zarzutu. W jej obronie stanęły inne użytkowniczki Instagrama. Piszą, że przecież można zmienić zdanie, a twarzy nie widać całkowicie. Zauważyli, że Klara jest podobna do Roberta:

  • Klara ma spojrzenie Roberta.
  • Oczka Roberta.
  • Tatusine oczka – piszą.

Jak wam się wydaje? Podobna do Roberta?


Anna Lewandowska - zdjęcie z córkami

Anna Lewandowska - zdjęcie z córkami

Klara Lewandowska tuli Laurę

Klara Lewandowska tuli Laurę

Robert i Anna Lewandowscy z córkami

Robert i Anna Lewandowscy z córkami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×