Szukaj

Anna Lewandowska w końcu odsłoniła oczy Klary. Już nie ma wątpliwości, do kogo bardziej podobna jest 3-latka

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie dodała nowe zdjęcie z treningu, podczas którego towarzyszy jej starsza córka. Jak wygląda Klara Lewandowska? Internauci są zachwyceni. 

Anna Lewandowska udowadnia, że praca i macierzyństwo mogą iść w parze. W zeszłym roku została mamą po raz drugi. Powitała na świecie córeczkę Laurę. Gwiazda nie pozwoliła sobie na długi urlop macierzyński. Wróciła do aktywności w sieci, gdzie promuje produkty sygnowane swoim nazwiskiem, a także zachęca internautów do walki o lepszą sylwetkę.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej. Jak wygląda?

Lewandowska co jakiś czas rzuca fanom wyzwania. To one mają zachęcić ich do walki o wymarzoną figurę i lepsze samopoczucie. Trenerka wraz z nimi wyciska siódme poty podczas ćwiczeń. Serwuje także przepisy na smaczne, sprawdzone dania. Od początku stycznia trwa #FighterChallenge2021, w którego ramach przygotowuje dla fanów zadania.

W środę Ania zachęciła, by oprócz treningu, „odkryć w sobie dziecko”. W poście na Instagramie napisała, że nadmiar obowiązków i brak czasu czasami mogą przytłoczyć. Warto więc wziąć przykład ze znacznie młodszych osób:

Niedaleko pada jabłko od jabłoni  #likemotherlikedaughter […] Dorosłość, nadmiar obowiązków i brak czasu potrafią przytłoczyć… Żeby nie zwariować, potrzebna jest równowaga […] Codziennie staramy się dawać naszym dzieciom dobry przykład, chociaż czasami weźmy przykład od nich!

Anna Lewandowska dodała też zdjęcie, na którym pozuje z Klarą. Dziewczynka niejednokrotnie towarzyszy mamie podczas ćwiczeń, czym trenerka chętnie chwali się w sieci. Z reguły córka Lewandowskich na zdjęciach pozuje bokiem lub tyłem do obiektywu. Tym razem jest jednak inaczej. Trzylatka patrzy prosto w kamerę – pierwszy raz z odsłoniętymi oczami.

Internauci są zachwyceni zdjęciem. W komentarzach piszą, że Klara jest bardzo podobna do znanej mamy. Zakładają, że w przyszłości dziewczynka pójdzie w jej ślady:

  • Aaaaa! No pięknie! Jaka Mama taka Klarcia.
  • Super drużyna. Będzie Twoją największą dumą, obie oczywiście mam na myśli.
  • Dzieci to najlepsi nauczyciele dorosłych. Urocze zdjęcie.

Trudno się nie zgodzić z komentarzami. Fotografia jest naprawdę urocza.

Zobacz także: Lewandowska pokazała zdjęcia z babcią. Fani są jednogłośni: „Jesteście do siebie takie podobne”


Anna Lewandowska z Klarą na treningu

Anna Lewandowska z Klarą na treningu

Tak wygląda Klara Lewandowska

Tak wygląda Klara Lewandowska

Laura i Klara Lewandowskie na saneczkach

Laura i Klara Lewandowskie na saneczkach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×