Szukaj

Anna Lewandowska wreszcie szczerze wyjawiła sekret swojego szczęśliwego małżeństwa! Trenerka pokazała się także w nowej obłędnej kurtce! Internautki oszalały!

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się ze światem swoją refleksją na temat szczęścia w związku. Przy okazji trenerka zaprezentowała się w przepięknej stylizacji, która już jest obiektem pragnień wszystkich jej fanek.

Anna Lewandowska od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z najlepszym polskim piłkarzem – Robertem Lewandowskim. Para obecnie mieszka ze swoją 2-letnią córeczką – Klarą w Niemczech, gdzie Robert jest główną gwiazdą Bayernu Monachium. Anna Lewandowska oprócz bycia żoną znanego sportowca, sama ma na swoim koncie sporo sukcesów sportowych. Celebrytka także doskonale odnalazła się w roli matki, dzięki czemu stała się ekspertem w dziedzinie macierzyństwa. Żona Lewego jest również popularną wśród gwiazd trenerką personalną, jej obozy kondycyjne zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród koleżanek z branży show biznesu.

Jednak oprócz sportowych pasji Lewandowska realizuje się także jako dietetyk, psycholog, reporterka TVN, mentor życiowy, znakomita kucharka, jak również niedościgniona ikona mody i stylu. Małżonkowie bardzo dużo podróżują po świecie, zatem Anna doskonale wie, co obecnie króluje na światowych wybiegach. Swoje spostrzeżenia trenerka przekłada na życie codzienne, zatem regularnie prezentuje swoim fankom wspaniałe propozycje stylizacyjne. Ostatnio Ania pokazała się w fenomenalnym sportowym zestawie.

Na zdjęciu z Robertem piękna celebrytka ma na sobie bardzo modną czarną skórzaną kurtkę z ozdobnymi zameczkami, do której ubrała letnią zwiewną długą suknię w kolorze pudrowego różu. W tym looku blogerka wygląda bardzo nowocześnie i młodzieżowo, doskonale zgrywając się z Robertem, który ma na sobie sportowy jasny garnitur. Przy okazji Anna zdradziła swoją receptę na szczęśliwy związek.

Związek, to nie tylko zauroczenie i fascynacja drugą osobą. To także wspólne wartości, zainteresowania, poglądy, cele. I to, co najważniejsze… aby patrzeć w tym samym kierunku.  Tego Wam życzę ♥
Cudownego wieczoru – napisała Anna

W tej głębokiej myśli Anny Lewandowskiej można dostrzec sporą inspirację Małym księciem, w którym czytamy:

 Miłość nie polega na tym, aby wzajemnie sobie się przyglądać, lecz aby patrzeć razem w tym samym kierunku.

Jak wam się podoba stylizacja polskiej ikony stylu? Dla nas bomba!

Anna Lewandowska tańczy z wiatrem w ślicznej sukni w pawie pióra za 140 złotych! Internautki oszalały z zachwytu!

 

Anna Lewandowska zaostrzyła swoją dietę! Tylko nam zdradziła, dlaczego zdecydowała się na tak radykalną zmianę [WIDEO]

 

Anna Lewandowska o rywalizacji wśród trenerek fitnessu. Jak ocenia poczynania konkurencji? [WIDEO]


Anna Lewandowska w czarnej skórzanej kurtce

Anna Lewandowska w czarnej skórzanej kurtce

Anna Lewandowska w sukience z sieciówki za 140 złotych

Anna Lewandowska w sukience z sieciówki za 140 złotych

Anna Lewandowska w sukience z sieciówki za 140 złotych

Anna Lewandowska w sukience z sieciówki za 140 złotych

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×