Anna Lewandowska pokazała królewski pokoik swojej córeczki! Klara ma jak w bajce!

Klara Lewandowska pokój

Klara Lewandowska pokój

Jak wygląda pokój Klary Lewandowskiej?

Anna Lewandowska już raczej zapomniała o Mundialu, który dla Polski zakończył się po trzecim meczu. Robert Lewandowski, jako kapitan, chyba sam się nie spodziewał, że tak szybko zakończy się jego sen o Mistrzostwach Świata w Rosji, ale przecież do tanga trzeba dwojga, a sam Lewandowski nie wygra z 11 zawodnikami wystawianymi przez rywali.

Mundial w Rosji oczywiście trwa nadal, jednak nie dla Anny i Roberta. Anna Lewandowska ma dzięki temu więcej czasu dla małej Klary. Ostatnio piękna mama była z córeczką na cudownych zakupach w warzywniaku,w którym 2-latka sama wybierała swoje ulubione owoce i warzywa. Aktualnie trenerka pokazała kolejne słodkie zdjęcia z dziewczynką.

Na profilu Anny możemy podziwiać pokoik Klary! Zatem już wiemy, że córeczka Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej mieszka po królewsku. Cudne białe mebelki, biurko, materacyk, jest nawet zabawkowa kuchenka!

Sami zobaczcie jak pięknie.

Stylowa Anna Lewandowska z córeczką Klarą buszują w zieleniaku! Co za słodki widok

Zdjęcie Anny Lewandowskiej ze ślubu robi furorę w internecie! To zasługa jej bajeranckiej sukni!

Robert szykuje się do wylotu na Mundial 2018, a Ania Lewandowska pokazuje widoki nie z tej ziemi! Jej szpilki to absolutny hit!


Pokoik Klary Lewandowskiej

Pokoik Klary Lewandowskiej

Pokoik Klary Lewandowskiej

Pokoik Klary Lewandowskiej

Anna Lewandowska z Klarą na zakupach

Anna Lewandowska z Klarą na zakupach

Komentarze

Może Cię zainteresować

×