Anna Lewandowska pokazała, jak urządziła pokój Klary! Chyba skorzystała z porady Doroty Szelągowskiej

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska zaprosiła internautów do swojego domu i pokazała pokój Klary. Gwiazda zachwyciła fanów stylowym wystrojem wnętrza. Robi wrażenie.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwuletniej Klary. Dziewczynka od chwili narodzin jest gwiazdą serwisów plotkarskich i portali społecznościowych. Na Instagramie możemy regularnie podziwiać jej modne stylizacje czy ciekawe fryzury. Teraz przyszła pora na zaprezentowanie światu królestwa córki sławnej pary, czyli jej uroczego pokoiku, którego wystrój idealnie odzwierciedla etap jej życia.

Zobacz: Klara Lewandowska poszła do niemieckiego przedszkola. Ania wystroiła ją jak gwiazdę

Jak wygląda pokój Klary Lewandowskiej?

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się zdjęcie, jakie trenerka zrobiła, gdy Klara słodko spała. Na fotografii dokładnie widać, w jakich warunkach dwulatka mieszka na co dzień. Drewniane meble w jasnych kolorach, beżowe dodatki i cała masa pluszowych zabawek w najróżniejszych kształtach. Całość idealnie wpisuje się w standardy, o jakich na swoim blogu wspomina Dorota Szelągowska:

Dziecko zmienia zdanie dwa razy w miesiącu. Zróbmy mu pokój, który ma naturalną bazę (ściany, meble) w bieli, szarościach czy delikatnych pastelach. Klimat pokoju twórzmy dodatkami – obrazki w formie galerii, chorągiewki, pompony, poduchy – zdradziła znana ekspertka.

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w resturacji

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska i Robert Lewandowski w restauracji

Trzeba przyznać, że wnętrze robi wrażenie i wygląda jak te, które możemy podziwiać w najlepszych pismach wnętrzarskich. Do pięknego zdjęcia Anna dołączyła poruszający opis:

Mała refleksja.Dziękuję i doceniam każdą chwilę. Jestem wdzięczna – napisała trenerka.

Nie trudno się dziwić, że przy tak osobistej publikacji, internauci nie mogli odmówić sobie komentarza. W końcu obserwatorzy podglądający życie gwiazd na Instagramie są „ekspertami” w każdej dziedzinie i żadna z kwestii nie może umknąć ich opinii. Lewandowska może być jednak spokojna, gdyż pokój jej córki przypadł jej fanom do gustu, podobnie jak to, w jaki sposób pisze o macierzyństwie.

Zobacz: Małgorzata Rozenek w ociekającym złotem apartamencie po Melanii Trump. Ale luksusy


Pokój Klary Lewandowskiej

Pokój Klary Lewandowskiej

Klara Lewandowska - jak wygląda?

Klara Lewandowska - jak wygląda?

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej

Ania Lewandowska pokazała twarz Klary Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×