Anna Lewandowska pokazała, jak urządziła pokoik córek w domu w Hiszpanii. Zadbała o każdy szczegół. To prawdziwy raj

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska z rodziną od kilku miesięcy mieszka w Hiszpanii. Trenerka powoli pokazuje fanom, jak urządziła nową willę. Teraz pochwaliła się kącikiem swoich córek. 

Anna Lewandowska od lipca mieszka w Hiszpanii. Wyprowadzka z Niemiec stała się faktem, gdy Robert po kilku miesiącach niepewności mógł liczyć na wyczekiwany kontrakt w FC Barcelonie. Zmiana klubu wiązała się z wielką rewolucją w życiu jego najbliższych. Przez ostatnich osiem lat małżonkowie mieszkali w Monachium. Tam też przyszły na świat ich córeczki: Klara i Laura. Po transferze do nowej drużyny rodzina spakowała walizki i na co najmniej cztery najbliższe lata osiedlili się w Barcelonie.

Przeprowadzka do innego kraju nie była łatwym zadaniem, ale zakochani doskonale znali już hiszpańskie realia, ponieważ rok wcześniej kupili posiadłość na Majorce, gdzie spędzali każdą wolną chwilę. Sporym wyzwaniem było znalezienie szkoły dla Klary i przedszkola dla malutkiej Laury. Pierwsze dni w nowym miejscu nie były łatwe dla starszej z dziewczynek, ale powoli odnajduje się w nowej sytuacji.

Adaptacja w szkole nie jest zbyt łatwa, pewnie dla wielu rodziców. Natomiast dzisiaj Klara była bardzo dzielna, więc czas na lody – zachwalała Ania córeczkę na Instagramie.

Anna Lewandowska pokazał pokoik Klary i Laury w domu w Hiszpanii

Ania i Robert długo szukali idealnego domu, a jak informowały tabloidy w poszukiwanie hiszpańskiej willi zaangażowała się nawet siostra piłkarza. Podobno najważniejszym kryterium była szkoła dla córek piłkarza i trenerki.

Myśląc o przyszłości swoich córek, Robert może wybrać Sitges ze względu na The British School of Barcelona Sitges. To doskonała angielskojęzyczna szkoła, do której można zapisać dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Główny nacisk kładzie się w tej placówce na sprawną naukę języków: angielskiego, hiszpańskiego i katalońskiego – informował Fakt.

Aby ułatwić córeczkom adaptację w nowej rzeczywistości, Ania zadbała o to, by w domu w Hiszpanii poczuły się komfortowo. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak urządziła im przestrzeń do zabawy. W pokoiku dziewczynek na podłodze pojawiła się miękka wykładzina, która umila zabawę na podłodze. Nie zabrakło też stolika, przy którym mogą rysować, układać puzzle, czy bawić się klockami. Ulubione pluszaki spoczęły na niskich szafkach, nad którymi zawisł telewizor. Uwagę zwracają spore okna, sięgające podłogi, a za nimi piękny widok na ogród.

Zdjęcie, jakie pokazała Ania zobaczycie w naszej galerii.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pokazała córki w jesiennych ubrankach

Anna Lewandowska pokazała córki w jesiennych ubrankach

Klara Lewandowska pierwszy dzień w szkole

Klara Lewandowska pierwszy dzień w szkole

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×