Szukaj

Anna Lewandowska udostępniła najodważniejsze zdjęcia z okresu ciąży. Oba powstały na chwilę przed porodem

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska z córkami

Anna Lewandowska udostępniła okno pytań, w którym jej obserwatorzy mogli prosić ją o to, aby udostępniła konkretne zdjęcia. Pokazała niepublikowane wcześniej kadry. 

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd w Polsce. Nawet podczas ciąż nie zwalniała tempa. Cały czas doglądała swoich licznych biznesów. Jest ona przede wszystkim trenerką fitnessu i wielką motywatorką, dlatego nawet będąc w wyjątkowym stanie dbała o swoją formę. W 2020 roku stworzyła specjalną serię ćwiczeń dla kobiet w poszczególnych trymestrach ciąży.

W oczekiwaniu na poród regularnie prowadziła bloga, reklamowała nowe kosmetyki oraz stworzyła catering dietetyczny, który jest już dostępny w największych miastach w Polsce. Cały czas opiekowała się starszą córeczką Klarą i była wielkim wsparciem dla swojego męża, który podziękował jej za to wszystko, odbierając nagrodę dla najlepszego piłkarza w rankingu FIFA.

Przede wszystkim była też aktywna na Instagramie. Ciągle publikowała nowe treści, w których informowała o wszystkich nowościach, nad którymi pracuje, ale pokazywała też, jak spędza czas z rodziną. Początek zeszłego roku upłynął im przede wszystkim na oczekiwaniu na narodziny maleństwa.

W pierwszych dniach maja na świat przyszła druga córeczka Lewandowskich – Laura. Dumni rodzice szybko pochwalili się pierwszym zdjęciem dziewczynki. Pod którym spłynęła na nich fala gratulacji z całego świata.

Anna Lewandowska pokazała intymne zdjęcia z czasu obu ciąż

Będąc w pierwszej ciąży, Ania unikała publicznego rozgłosu. Nie pokazywała swoich krągłości i starała się zachować dystans od social mediów. Gdy nosiła pod sercem drugą córkę, przyjęła zupełnie inną postawę. Chętnie publikowała kolejne kadry, na których mogliśmy podziwiać, jak zmienia się jej ciało. Spotykała się z wieloma komplementami, bo nadal zachwycała swoją sylwetką.

Gwiazda po porodzie w krótkim czasie wróciła do dawnej formy. Zaledwie po kilku dniach regularnie publikowała już kolejne posty w social mediach i zdradzała, jak wygląda jej życie w roli mamy dwóch córeczek.

Ania ma świetny kontakt ze swoimi obserwatorami. Ostatnio zaprosiła ich do udziału w popularnej internetowej zabawie. Gwiazda pokazuje zdjęcia, o które w pytaniach proszą ją sympatycy. Na profilu trenerki pojawiły się właśnie fotografie wykonane na dzień przed narodzinami dziewczynek – są zdecydowanie najodważniejszymi, jakie dotychczas pokazała światu.

Żona Roberta Lewandowskiego pochwaliła się ogromnych rozmiarów brzuszkiem przed przyjściem na świat Klary, a potem Laury. Zaprezentowała w social mediach swoje krągłości w pełnej okazałości. Żadna inna gwiazda nie zrobiła takiego wrażenia, publikując ostatnie zdjęcia w ciąży z porodówki.


Anna Lewandowska dzień przed porodem Laury

Anna Lewandowska dzień przed porodem Laury

Anna Lewandowska dzień przed porodem Klary

Anna Lewandowska dzień przed porodem Klary

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×