Anna Lewandowska pokazała manicure na Sylwestra. Takich pazurków nikt nie będzie w stanie podrobić

Anna Lewandowska o drugiej ciąży

Anna Lewandowska o drugiej ciąży

Anna Lewandowska pokazała manicure na Sylwestra

Anna Lewandowska pokazała jaki manicure będzie miała w Sylwestra 2018. Co przygotowała jej kosmetyczka? Jakie wzory? Dość nietypowe.

Do Sylwestra 2018 zostało zaledwie kilkanaście godzin. Już niedługo rozpocznie się szalona, ostatnia noc tego roku, a tuż po niej wkroczymy w 2019 rok z podniesionymi głowami i nowymi postanowieniami. Tymczasem większość kobiet gorączkowo dopina na ostatni guzik swoje sylwestrowe stylizacje. Nie jest tajemnicą, że część z nich spędzi tę noc w domu, ale te, które wybierają się na prywatki, do klubu czy na zorganizowane przyjęcie, chcą wyglądać olśniewająco. W końcu taka noc zdarza się tylko raz do roku. Anna Lewandowska nie należy w tym wypadku do wyjątków – trenerka również szykuje się już do całonocnego szaleństwa!

Jej kreacja bez wątpienia będzie zachwycająca, ale na razie pozostaje nam jedynie zgadywać jak będzie wyglądała. Możemy mieć za to pojęcia na temat paznokci trenerki! Anna pokazała propozycje na sylwestrowy manicure na swoim InstaStory. Trzeba przyznać, że jej kosmetyczka zaszalała, bo na każdym tipsie stworzyła wzór nawiązujący do… marki Lewandowskiej! Okazuje się przy okazji, że starannie wykonane paznokcie mogą być nie tylko ozdobą, ale również świetną reklamą – i prawdę powiedziawszy wcale nie wyglądają źle.

Myślicie, że Anna skusi się na któryś wzór? 😉

Anna Lewandowska w świetnej puchówce z sieciówki szleje na śniegu! Możecie ją zdobyć na świątecznej wyprzedaży!

Anna Lewandowska i Małgorzata Kożuchowska pokazały identyczne zdjęcia z zabawy z dziećmi jednocześnie! Czy one się umówiły?

Anna Lewandowska pochwaliła się swoją 83-letnią babcią! Jest to wyjątkowo piękna świąteczna fotka!


Anna Lewandowska pokazała manicure na Sylwestra 2018

Anna Lewandowska pokazała manicure na Sylwestra 2018

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens

Małgorzata Kożuchowska jak schudła

Małgorzata Kożuchowska jak schudła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×