Lewandowska na nowym zdjęciu z Laurą. Młodsza córeczka Ani i Roberta ma już długie włoski i wygląda przesłodko

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska na nowym zdjęciu z młodszą córeczką. Laura ma już długie włoski. Tylko zobaczcie, jaka słodka fryzurka.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Obserwuje jej konto już grubo ponad 3,5 miliona fanów.  Sieć stała się jej miejscem pracy, ale nie brakuje także postów z jej życia prywatnego. Nie brakuje tam zdjęć z córeczkami trenerki, ale nie zdecydowała się pokazywać ich twarzy. Można jednak obserwować, jakimi talentami się wykazują Klara i Laura, a także podglądać, jak dorastają. Tym razem Ania zapozowała z młodszą z dziewczynek.

Anna Lewandowska na nowym zdjęciu z Laurą

Anna Lewandowska jest nie tylko trenerką i bizneswoman, ale przede wszystkim mamą dwóch córeczek – Klary i Laury. Zdjęcia dziewczynek często pojawiają się w social mediach, gdzie jej fani mają okazję podziwiać, jak spędza z nimi czas i jak pięknie się rozwijają. Od czasu do czasu żona Roberta Lewandowskiego chwali się także talentami starszej z pociech.

Dla Anny Lewandowskiej córki i rodzina są najważniejsze, czego gwiazda wcale nie ukrywa. Mimo wielu obowiązków Ania zawsze znajduje dla nich czas. Popularna Lewa jest dziś jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w naszym kraju i nie tylko. Jej konta w social mediach śledzą miliony osób, które chcą zadbać o zdrowy tryb życia.

Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole — mówiła w rozmowie z Jastrząb Post, nie ukrywając dumy ze swoich osiągnięć.

Anna Lewandowska w piątek pokazała nowe zdjęcie z Laurą. Młodsza córeczka rośnie jak na drożdżach. Ma już długie włoski, które mama zaczesała jej w słodką kitkę.

Pod zdjęciami nie brakuje komplementów od fanów trenerki. Wszyscy są zgodni, że Laura wyrasta na śliczną dziewczynkę.


Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Anna Lewandowska pokazała choinkę

Komentarze

 • Gosc pisze:

  Cudne dzieci,cudna rodzinka pozdrawiam serdecznie

 • Gośćkkk pisze:

  Ciągle tylko o nich ludzie czemu piszecie tylko po nich zwykli ludzie Ania to Ania z Robertem i dziećmi tamto ZENADA to nie zazdrość że tak pisze mam fajne życie ale bo po co światu ogłaszać ludzie planujcie się i wykorzystajcie ta energię w inny sposób a nie na jakąś przeciętna dziunie i jej rodzinę

 • Kris pisze:

  Aniu jesteś boska.

 • Goś. WACEK pisze:

  Komentarze wrogie nie są akceptowalne!!!!

 • Gośedekć pisze:

  Ma uszy Jerzego U. Niech już przestanie ta wioskowa Anna się lansować bo mi krowy nie chcą się doić.!!

 • Gość pisze:

  Jeżeli te wszystkie czytelniczki zachwycają się tym jaka to dobra mama z Lewandowskiej to myślę że żadna z nich nie wie jak to naprawdę jest być dobra mama to nie selfi z coreczkami albo choinka i dziecko niema na dobrą sprawę sie czym bawić ale za chwilę komputer wstawka zrobionych zdjęć i już za chwilę telefony interesy a dzieci do niani a starsza obłoźona obowiazkami zeby nie miala czasu na absorbowanie rodzicow biedne dzieci musza spelniac to czego mamusia niedokonala i teraz na sile dzieci pod plaszczykiem ze sa bardzo zdolne i za chwile beda poliglotkami oj te nasze entuzjastki zenada

 • Anabela pisze:

  Really?????????? Moja córka tez ma długie włosy i jest słodka…..dla każdego własna córka jest słodka….::proszę żenada. Niektórzy dzieci maja chore i jest cisza zero pomocy reklamujecie córkę Lewandowskiej pokazujecie ze ma długie włosy na serio?????A jaka zrobi kupę tez zrobicie zdjęcie????????Niektorzy naprawdę potrzebują pomocy nikt nie reklamuje jakie ma długie włosy co paznokcie obudźcie się ludzie 😤😤😤😤moze pomóżmy tym co naprawdę potrzebują pomocy 👍👍

 • Gość pisze:

  Ładniejszą uszy mniejsze i włosy ma jak tatuś dużo i mocne. Klara jest fizycznie bardziej uzdolniona ale brzydka. Anka laure wydać ze z chęcią by pokazała. Nie pozwala jej tylko wcześniejsze gadanie ze nie pokaże dzieci twarzy

 • Gość pisze:

  Ta jest ładniejsza wiec Anka ja pokazuje. Pokaz kochająca mamusiu twarz Klary.

 • Gość pisze:

  Artykuł z dupy !!!!! Nachalna reklama Lewego drewniaka i jego dziuni !!!!!! A może się pochwalić jak kupuje się dyplomy ????!!!!!

 • Gość pisze:

  Zawsze mogą jej doczepić stać ich coś jeszcze

 • ade pisze:

  Czy juz nie wystarczy jej i wszystkiego vo dotyczy jej.

  • Gość pisze:

   To po co czytasz taki artykuł skoro masz dosyć info o niej…głupota ludzka nie zna granic…

 • Gość pisze:

  Dziecko jak dziecko. Kogo obchodzi jakie ma włosy. Żenada

  • Gość pisze:

   A kto każe tobie czytać takie artykuły…to jest właśnie żenada, nie lubię ale czytam bo??????No właśnie po co…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×