Anna Lewandowska pokazała Laurę. Młodsza córka trenerki jest niebywale podobna do Roberta. „Czysty Lewy”

Anna Lewandowska pokazała Laurę

Anna Lewandowska pokazała Laurę

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie młodszej córki. Laura jest bardzo podobna do Roberta Lewandowskiego. Tylko zobaczcie.

U Lewandowskich ostatnio był bardziej gorący czas, niż to zwykle u nich bywa. Do grafiku doszło Euro 2020. Ku nieszczęściu Roberta i kibiców piłki nożnej w naszym kraju, reprezentacja nie wyszła z fazy grupowej. W środę ulegliśmy Szwedom w Sankt Petersburgu. Ania poleciała wspierać męża, a po meczu podzieliła się na gorąco wrażeniami.

W relacji na Instagramie wyraziła dumę z polskiej drużyny.

Dziękujemy Wam za niesamowite emocje. Daliście z siebie wszystko! Walczyliście do końca! – napisała.

Potem dodała osobistą wiadomość dla Roberta Lewandowskiego:

Kochanie, brawo dla Ciebie.

Zobacz tutaj: Piękne gole Lewandowskiego oglądała Ania. Zabrała ze sobą na trybuny męża popularnej celebrytki

Euro 2020 już jest historia dla naszej reprezentacji, a piłkarze wrócili do domu. W wir codziennych zajęć wpadła też Anna. W najnowszym poście na Instagramie rozwodzi się nad swoją aplikacją, a my patrzymy na zdjęcie z Laurą.

Anna Lewandowska na zdjęciu z Laurą. Jak wygląda młodsza córka Lewandowskich?

Laura Lewandowska niedawno skończyła rok. Była piękna impreza, którą rodzice urządzili dla niej i dla Klary, która świętował 4. urodziny. Ania i Robert nie pokazują twarzy córek, ale z profilu, czy fragmenty już mogliśmy oglądać.

Ania stara się nie rozstawać ze swoimi córeczkami, i czasami nawet zabiera je ze sobą do pracy. Klara chętnie towarzyszy jej na siłowni, a dumna mama pokazuje, jak dziewczynka z zapałem wykonuje ćwiczenia. Robi to, jak prawdziwy zawodowiec. Laura natomiast w tym czasie z reguły odpoczywa. Jednak czas biegnie nieubłaganie i coś czujemy, że lada chwila będziemy oglądać obie córki Lewandowskich podczas treningu.

Na najnowszym zdjęciu trenerka pozuje z młodszą pociechą na rękach. Malutka zajęta jest jej okularami, co pozwala dokładnie przyjrzeć się profilowi malutkiej. Nie można nie odnieść wrażenia, że jest bardzo podobna do swojego znanego taty.

Internauci obok komplementów pod adresem aplikacji Ani także dostrzegli podobieństwo Laury do taty. Piszą, że mała to czysty Lewy.


Anna Lewandowska pokazała Laurę

Anna Lewandowska pokazała Laurę

Anna Lewandowska - Euro 2020, Polska - Szwecja

Anna Lewandowska - Euro 2020, Polska - Szwecja

Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×