Anna Lewandowska pokazała Klarę. Fani już nie mają wątpliwości do kogo jest podobna

Anna Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska i Klara

Anna Lewandowska podzieliła się na Instagramie króliczkiem zrobionym z bananowych placuszków. Oczywiście wszystko zdrowe. Talerz prezentuje Klara. Internauci nie mają już wątpliwości, do kogo malutka jest podobna.

Anna Lewandowska jest na finiszu drugiej ciąży – to już ósmy miesiąc. Zanim jednak powita na świecie maluszka, aktywnie działa w sieci, która w dobie panującej epidemii stała się oknem na świat bardziej, niż dotąd. Publikuje posty, które mają jej obserwatorom umilić czas podczas izolacji. Pokazuje Klarę, tańczy z Robertem Lewandowskim, poleca ciekawe aplikacje do ćwiczeń, które idealnie sprawdzają się podczas kwarantanny, a także dzieli się fit przepisami.

Tegoroczna Wielkanoc także będzie specyficzna. Mimo to, w domach wrą przygotowania. Anna Lewandowska pokazała idealną propozycję na śniadanie.

Anna Lewandowska pokazała Klarę. Do kogo dziewczynka jest podobna?

Lewandowska podzieliła się zdrowym przepisem. Z placuszków bananowych skomponowała na talerzu słodkiego, przyozdobionego owocami króliczka. Dzieło prezentuje Klara. Nie dość, że danie wygląda rewelacyjnie i ma się je ochotę natychmiast zjeść – co z pewnością jest zamierzone, bo nieraz Ania pisała o małym niejadku, którego ma w domu, to jeszcze jej córeczka jest wyraźnie na nim skupiona, co wróży mu szybkie zniknięcie.

Post wywołał niemałe poruszenie wśród internautów. Obok zachwytów nad przepisem i wykonaniem dania, podziwiają takę Klarę. Zdaje się, że już nie mają wątpliwości, do kogo dziewczynka jest podobna.

  • Jak smacznie, coś mi się wydaje że Klara to cała mama.
  • Wygląda przepysznie! Lecę zrobić na śniadanie.
  • Ale słodko!
  • Jaki piękny króliczek.
  • Klara jaka podobna do mamy!
  • Super, miłego dnia, dziewczyny – pisza fanki.

Zobacz także: Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem w nowej sesji. „To Twoje najlepsze zdjęcie”


Klara Lewandowska z bananowym króliczkiem

Klara Lewandowska z bananowym króliczkiem

Twarz Klary Lewandowskiej

Twarz Klary Lewandowskiej

Twarz Klary Lewandowskiej

Twarz Klary Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×