Wielkanoc u Lewandowskich. Nie zabrakło pięknego rodzinnego kadru i bajecznie udekorowanego domu

Anna i Robert Lewandowscy - salon

Anna i Robert Lewandowscy - salon

Anna Lewandowska i jej mąż świętują Wielkanoc w najbliższym gronie. Małżonkowie pochwalili się zdjęciami, na których możemy zobaczyć całą rodzinę, ale także pięknie udekorowany dom. 

Ania i Robert Lewandowscy mają za sobą bardzo intensywny czas. Małżonkowie pomimo pandemii mieli ręce pełne pracy. Trenerka umiejętnie rozwijała swoje kolejne biznesy, godząc zawodowe obowiązki z opieką nad córkami. Przypomnijmy, że w maju zeszłego roku na świecie pojawiła się druga córka najpopularniejszej pary w Polsce. Robert natomiast może się pochwalić wspaniałym sezonem i historyczną wręcz ilością nagród. W swojej dziedzinie zdobył wszystkie możliwe wyróżnienia, a ostatni rok zdecydowanie należał do niego.

Wiosnę rozpoczął od udziału w meczach kadry narodowej, którą miał poprowadzić do wyjścia z grupy podczas eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Niestety po dosyć bolesnej kontuzji, której doznał podczas spotkania z Andorą, musiał zrobić sobie przerwę. Niestety nie wystąpił w kolejnym meczu z Anglią, a także udział w kolejnych rozgrywkach stoi pod znakiem zapytania. Piłkarz nie ukrywał swojego żalu.

Wielkanoc 2021: jak świętują Ania i Robert Lewandowscy?

Ania i Robert Lewandowscy pomimo natłoku obowiązków zawsze podkreślają, że w ich życiu najważniejsza jest rodzina. Nieustannie na profilu sportsmenki pojawiają się piękne kadry z rodzinnego albumu, na których możemy podziwiać, jak wygląda ich prywatność. Rodzice starają się jak najwięcej czasu spędzać ze swoimi córeczkami, a święta są ku temu najlepszą okazją.

Dzisiejszego ranka Ania zamieściła w sieci piękne zdjęcia, na których możemy podziwiać, jak razem z mężem, starszą córką Klarą i maleńką Laurą spędzają Wielkanoc. Gwiazda pochwaliła się rodzinnym kadrem, na którym widzimy bardzo eleganckich rodziców i uroczo wystrojone dziewczynki. Małżonkowie złożyli życzenia internautom.

Bądźcie zdrowi, dbajcie o siebie i najbliższych. Kochani, w te Święta pamiętajmy o bliskich i o wszystkich, którzy potrzebują wsparcia, nawet na odległość. Z całego serca życzymy Wam dużo siły, nadziei, spokoju i bliskości – choćby jej namiastki przez telefon. Doceniajmy to, co dla nas ważne. Szukajmy radości w małych rzeczach. Spokojnych Świąt!

Ania pochwaliła się też ujęciami, na których możemy zobaczyć, jak pięknie udekorowała dom. Nie zabrakło oczywiście świeżych kwiatów, a wszędzie możemy zobaczyć żółte tulipany i bukszpan, które są symbolem tych świąt. Pojawiły się też bardzo tradycyjne wypieki, takie jak mazurki.

Widać, że ten czas upływa im w cudownej atmosferze.


Anna i Robert Lewandowscy - Wielkanoc 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Wielkanoc 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Wielkanoc 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Wielkanoc 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Wielkanoc 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Wielkanoc 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×