Anna Lewandowska pęka z dumy. Pochwaliła się nowymi umiejętnościami Klary. Nawet wielu dorosłych tak nie potrafi

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się w sieci nowymi umiejętnościami Klary. Dziewczynka nauczyła się świetnie pływać, a jej mama dosłownie pęka z dumy. Zobaczcie, jak córka trenerki doskonale radzi sobie w wodzie.

Anna Lewandowska razem z rodziną od kilku tygodni przebywa na Majorce. Kilka miesięcy temu razem z Robertem kupili tam okazałą posiadłość, która stała się wypadową bazą na urlop. Trenerka fitnessu pojechała tam już dawno z córeczkami, a piłkarz dołączył do rodziny tuż po tym, jak reprezentacja Polski zakończyła swoją przygodę z Euro 2020. Od tamtej pory rodzina cieszy się wspólnie spędzonym czasem. Ania pomimo zasłużonego urlopu cały czas jest aktywna w sieci i na bieżąco pokazuje fanom, jak doskonale bawi się z rodziną.

Podczas wyjazdu zakochani wykorzystują każdą wolną chwilę na to, by nacieszyć się córeczkami. W ciągu pracowitego roku nie mają zbyt wiele czasu na to, by spędzić go we czworo. Teraz nadrabiają stracone chwile, a dumna mama chwali się też nowymi umiejętnościami, które zdobywają jej pociechy.

Anna Lewandowska pochwaliła się umiejętnościami Klary

Ania i Robert nawet podczas wakacji nie odpuszczają treningów. Pomimo że mają czas wolny, to cały czas dbają o doskonałą formę. Małżonkowie już wiele razy pokazywali, jak ćwiczą na plaży, czy w plenerze. Jeździli też na rowerach, ale nie ukrywali, że pozwalają sobie na drobne przyjemności takie jak lody, czy wino. Wiadomo, że sportową pasję po rodzicach odziedziczyła także 4-letnia Klara. Dziewczynka często trenuje razem z mamą, a kondycją mogłaby zawstydzić niejednego dorosłego.

Tego lata rodzice nauczyli ją także pływać. Dziewczynka nie potrzebuje do tego celu ani kółka, ani dmuchanych rękawków. W basenie czuje się dosłownie jak mała rybka. Ania nagrała, jak urocza czterolatka przepływa całą długość sporego basenu, na zmianę nurkując i płynąc na powierzchni. Razem z Robertem pływała także w morzu.

Nasza mała syrenka.

Widać, że jest bardzo odważna, a sport sprawia jej wielką frajdę. Ania nie ukrywa, że pęka z dumy.

Ale jestem dumna z Klarki – napisała na Instagramie.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak dziewczynka radzi sobie w wodzie. Nie dziwimy się jej mamie, że cieszy się z umiejętności córeczki, bo są naprawdę imponujące.


Anna Lewandowska pokazała jak pływa Klara

Anna Lewandowska pokazała jak pływa Klara

Anna Lewandowska pokazała jak pływa Klara

Anna Lewandowska pokazała jak pływa Klara

Anna Lewandowska pokazała jak pływa Klara

Anna Lewandowska pokazała jak pływa Klara

Komentarze

 • Anna pisze:

  Gratulacje..Klara jest wspaniała, jak na swój wiek świetnie radzi sobie w wodzie, duzy dystans pokonując pod wodą.. ma świetną wydolność i odwagę.. jak na dziewczynkę w jej wieku..szczera opinia..oby tak dalej..kocgani rodzice..gratulacje

 • Gość pisze:

  Chyba jednak może być dumna ze swojego dziecka, prawda????

 • Gość pisze:

  Jak dziecko chodzi na lekcje pływania to nic dziwnego

 • Gość pisze:

  Żadne dzieci nie pływają tylko Klara , brawo dla Lewandowskej za przekazywanie niesamowitych wiadomości

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×