Anna i Robert Lewandowscy poszli na plażę i oddali się morzu namiętności. Film z intymnymi westchnieniami pary trafił do sieci. To trzeba zobaczyć!

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci wideo. Zrelacjonowała intymne chwile u boku Roberta. Na plaży pokazali, jak bardzo się kochają. 

Robert Lewandowski ostatnie dni spędził w Katarze. Wraz z resztą polskiej kadry narodowej wziął udział w Mistrzostwach Świata w piłce nożnej. Gra naszej drużyny stała się przedmiotem kontrowersji. Najpierw zremisowaliśmy z Meksykiem (0:0), następnie wygraliśmy z Saudyjczykami (2:0), po czym przegraliśmy z Argentyną (2:0). Co prawda, dzięki sporemu szczęściu awansowaliśmy do 1/8 finału, ale nasze szanse na zwycięstwo w mundialu zweryfikowała Francja. Przegraliśmy ostatni mecz z wynikiem 3:1.

Sporo krytyki spadło na RL9. Wydaje się to dość niesprawiedliwe, ponieważ to nie pojedynczy zawodnicy wygrywają mecze. Do tego potrzeba całej drużyny. Robert, zamiast wracać do Europy, postanowił na odpoczynek. Zabrał żonę, Annę Lewandowską i córki, Klarę Laurę na rajskie wakacje na Malediwy. Rodzina skorzystała z gościny hotelu Velaa.

Ceny w tym miejscu wahają się od 15 tys. złotych do nawet 112 tys. złotych za jedną noc. W ramach najdroższej opcji wynajmujący mają do dyspozycji cztery sypialnie z łazienkami, własny basen, jacuzzi, siłownię, kuchnię, pokój do masażu oraz zewnętrzne tarasy.

Anna Lewandowska zrelacjonowała intymną chwilę z mężem

Ania i Robert na bieżąco relacjonują urlop. Dziś między innymi pochwalili się treningiem na siłowni. Obejrzycie go poniżej:

Workout nigdy nie ma wakacji. Systematyczność i konsekwencja to podstawa. Rodzinny dream team. Czy Wy także ćwiczycie z bliskimi?

Następnie przyszła pora na relaks. Małżonkowie wybrali się na plażę, gdzie pozwolili sobie na czułości. Lewa nagrała chwilę, na której widać, gdy daje mężowi całusa. Musimy przyznać, że znani sportowcy z reguły unikają relacjonowania w sieci tak intymnych sytuacji.

Więcej wspólnych materiałów pary zobaczycie w galerii pod tekstem.

Koniecznie napiszcie, czy śledzicie działalność Roberta i Anna w mediach społecznościowych.


Anna Lewandowska pokazała intymny moment z Robertem

Anna Lewandowska pokazała intymny moment z Robertem

Anna Lewandowska pokazała intymny moment z Robertem

Anna Lewandowska pokazała intymny moment z Robertem

Anna Lewandowska pokazała intymny moment z Robertem

Anna Lewandowska pokazała intymny moment z Robertem

Komentarze

 • Gość pisze:

  Super para super rodzina ale już nie dobrze mi się robi nic innego nie czytam jak spędzają czas jak się ubierają to pokazał warkocze dzieci bo twarzy nadal nie a w końcu jak robi śledzie naprawdę ich szanuje ale co za dużo to………..czemu nie słychać o innych piłkarzach teraz trochę info o Szczęsnych .mam dość tego ich lansowania

 • Gość pisze:

  Biedne dzieci. NastepNe pokolenie patocelebrytow rośnie.

 • lenka pisze:

  Najgorsi bogaci są z tych biednych. Nic dodać i nic ująć. Smutne

 • olga pisze:

  Dla mnie Lewy jest cieply. Mam oko. Koleżance o jej byłym powiedziałam wprost więc mnie zbanowali a jak gość poszedl w długą z innym gościem to mnie przepraszała. Po Lewym to nawet na zdjęciach widać a na life to jest tak oczywiste. O Delogu od zawsze mowilam

 • Majka pisze:

  Na prawdę typowy przykład co robi kasą z człowieka a było tak fajnie a mamy następnych patocelebrytow

  • Leo pisze:

   Muszą mieć papier toaletowy ze złota za taką cenę za noc. A tyle by mogły dostać dzueci w Afryce jedzenia zamiast takiego drogiego hotelu

 • Gość pisze:

  No i pięknie ❤️miło patrzeć na kochających się ludzi

  • Gość pisze:

   Wszystko na pokaz .Gdyby się naprawdę tak kochali to musieliby pokazywać na insta .Para debili.

 • Gość pisze:

  Zablokować Lewej instagram. Juz nie wie biedna co ma pokazać

  • Gość pisze:

   To nie oglądaj.Jak Kurzopki wdzięczyli się do obrzydzenia .to Ci nie przeszkadzało?.To jest prawdziwe małżeństwo i nikogo tym nie krzywdzą.

  • Gośćania pisze:

   Wszystko na sprzedaż, kto normalny wstawia intymne chwile. To czas dla nich chyba miał być? Niby nikogo nie krzywdzą, tylko po co to?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×