Anna Lewandowska pokazała goły ciążowy brzuszek. Dopiero teraz dokładnie widać jej krągłości

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska zaskoczyła swoich fanów i pokazała fotografię gołego brzucha. Takiego zdjęcia wcześniej nie publikowała.

Anna Lewandowska jest w ciąży, a drugie dziecko przywita na świecie już w kwietniu. Połowa czasu oczekiwania za nią. Trenerka nie zamierza jednak spędzać go biernie na kanapie. Regularnie trenuje, co pokazuje w sieci, a także wspiera męża Roberta Lewandowskiego, podczas ważnych dla niego wydarzeń. Teraz zaskoczyła fanów zdjęciem, na którym pokazała nieosłonięty brzuszek.

Anna Lewandowska pokazała brzuszek bez ubrania. Jak wygląda?

Anna Lewandowska w końcu przestała ukrywać ciążowe kształty i pokazała goły ciążowy brzuszek. Dobra decyzja, bo trzeba przyznać, że wygląda świetnie.

Trenerka dotychczas chwaliła się ciążowymi kształtami, ale tylko pod dopasowanymi sukienkami. Tym razem całkowicie odsłoniła brzuch. Na jej blogu, pod wpisem o prawidłowym tętnie podczas ćwiczeń w ciąży, pojawiło się niezwykłe zdjęcie. Trenerka pozuje na nim w sportowym stroju: szortach i krótkim topie. Dokładnie widać ciążowy brzuch. Tak bardzo jeszcze go nie odsłoniła.

To samo zdjęcie co na blogu, pojawiło się na fanpage’u Anny Lewandowskiej.

Fani nie zostawili fotografii bez komentarza. Zdjęcie zachwyciło ich. Trzeba przyznać, że jest niezwykłym obrazkiem z dnia matki, oczekującej na przyjście na świat dziecka.

  • Przepiękne zdjęcie.
  • Super, Aniu.
  • O, już widać!
  • Cudowne!
  • Przepięknie, Aniu – piszą zachwyceni.

Przypomnijmy, że Ania Lewandowska zachęca do treningów w ciąży. Oczywiście dopasowanych do indywidualnego przypadku i zgonie ze wskazaniami lekarza.

Jeśli jesteś zdrowa i Twoja ciąża nie jest zagrożona, a lekarz nie widzi przeciwwskazań, możesz kontynuować swoją aktywność fizyczną, która dodatkowo przygotuje Twój organizm do porodu. Wiele badań naukowych wykazało, że systematyczna, umiarkowana aktywność fizyczna podczas niepowikłanej ciąży jest w pełni bezpieczna i wywiera pozytywny wpływ na stan nie tylko układu ruchu, ale na cały organizm zarówno Twój i dzidziusia – podkreślała Ania na swoim blogu.

Zobacz: Anna Lewandowska włączyła się w pomoc choremu chłopcu i naraziła się internautce. Trenerka ostro odpowiedziała


Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska w czerwonej sukience

Anna Lewandowska w czerwonej sukience

Ania Lewandowska ma zaokrąglony brzuszek

Ania Lewandowska ma zaokrąglony brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×