Anna Lewandowska pochwaliła się modowymi upodobaniami Klary. Dziewczynka wyrasta na modnisię. Jej nowe zdjęcie rozczula

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska udostępniła zabawne zdjęcie starszej z córek. 5-letnia Klara podpatruje nie tylko sportowe wyczyny mamy, ale także jej styl. Ania pokazała, co podkrada jej dziewczynka.

Anna Lewandowska od kilku tygodni na dobre zadomawia się w Barcelonie. Jej mąż Robert po kilku miesiącach niepewności w końcu doczekał się wymarzonego kontraktu w hiszpańskiej drużynie. Transfer przez jakiś czas stał pod znakiem zapytania. Bayern Monachium długo bowiem negocjował korzystne dla siebie warunki finansowe, za które był skłonny „odsprzedać” Polaka.

Małżonkowie na początku sierpnia ostatecznie pożegnali się ze swoim dotychczasowym domem, w którym spędzili osiem lat. W zeszłym roku kupili oni piękną posiadłość na Majorce, ale musieli rozejrzeć się za lokum znacznie bliżej stadionu Camp Nou, na którym będzie trenował napastnik. Jak informowały tabloidy siostra piłkarza mocno zaangażowała się w poszukiwania willi dla brata i jego rodziny.

Myśląc o przyszłości swoich córek, Robert może wybrać Sitges ze względu na The British School of Barcelona Sitges. To doskonała angielskojęzyczna szkoła, do której można zapisać dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Główny nacisk kładzie się w tej placówce na sprawną naukę języków: angielskiego, hiszpańskiego i katalońskiego – czytamy w Fakcie.

Anna Lewandowska pokazała rozkoszne zdjęcie Klary

Ania i Robert żyli ostatnio w niezłym napięciu. Przez pewien czas towarzyszyła im spora niepewność, co do dalszej kariery piłkarza, a później musieli podołać przeprowadzce do innego kraju. Wiadomo, że pożegnanie z Monachium nie było dla nich łatwe. Świetnie jednak odnaleźli się w Hiszpanii i przygotowali na to swoje córeczki. Klara i Laura doskonale czują się w nowym domu, a szczególnie podoba im się tamtejszy klimat, który pozwala na nieustanną zabawę w basenie.

Wiadomo, że 5 -letnia Klara uwielbia podpatrywać swoją mamę. Trenerka wiele razy pokazywała, jak starsza z córek towarzyszy jej na treningach. Wygląda jednak na to, że dziewczynka złapała po mamie nie tylko sportowego bakcyla, ale też zamiłowanie do mody. Ania pokazała, jak córeczka podkrada jej buty. 5-latka została przyłapana przez mamę, jak paraduje po domu w jej bardzo wysokich klapkach.

Ktoś kradnie moje buty – napisała Ania.

Trzeba przyznać, że świetnie poradziła sobie na takich podeszwach. Zdjęcie, które udostępniła Ania jest naprawdę urocze. Klara rośnie na małą miłośniczkę obuwia. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska piecze ciasto

Klara Lewandowska piecze ciasto

Klara Lewandowska

Klara Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×