Anna Lewandowska pokazała słodkie ujęcia Laury. To pierwsze próby raczkowania, ale ta fryzurka – zachwycająca!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się, jak pięknie rozwija się jej młodsza córeczka. Laura już próbuje raczkować, a my patrzymy na jej fryzurkę. Słodziak.

Anna Lewandowska cztery miesiące temu po raz drugi została mamą i powitała na świecie drugą córeczkę, Laurę. Do samego końca ciąży była bardzo aktywna i po porodzie szybko wróciła do swoich obowiązków. Nie tylko cały czas spełnia się zawodowo i realizuje kolejne projekty, ale także dba o swój Instagram – na bieżąco informuje fanów, o tym, co się u niej dzieje.

Od jakiegoś czasu bardzo chętnie dzieli się szczegółami swojej prywatności. Jeszcze nie tak dawno jej social media służy bardziej do promowania jej działalności. Teraz natomiast ku uciesze fanów chętnie pokazuje, co tam nowego u niej w domu, w związku, a także jak rozwijają się Klara i Laura.

Anna Lewandowska pokazała jak raczkuje Laura

Ania stara się nie rozstawać ze swoimi córeczkami, i czasami nawet zabiera je ze sobą do pracy. Trzyletnia Klara chętnie towarzyszy jej na siłowni, a dumna mama pokazuje, jak dziewczynka z zapałem wykonuje ćwiczenia. Robi to, jak prawdziwy zawodowiec. Maleńka Laura natomiast w tym czasie z reguły słodko odpoczywa w swoim leżaczku.

Tym razem jednak Anna pokazała, jak pięknie rozwija się jej młodsza córeczka. Na jej Instastory pojawiła się relacja, na której zachwycona komentuje próby poruszania się malutkiej. Jak silny jest czteromiesięczny bobas? Wygląda na to, że Laura zamierza szybko dołączyć do mamy i starszej siostry na siłowni.

Kto tak chce już powędrować? – mówiła na nagraniu Lewandowska.

Nas jednak zachwyciła fryzura malutkiej. Gęste włoski okalają jej główkę, tworząc jakby opaskę, natomiast na czubku czupryna wytarta jest w charakterystyczny dla niemowląt sposób. Rozczulający widok.


Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska pokazała jak Laura raczkuje

Anna Lewandowska pokazała jak Laura raczkuje

Anna Lewandowska pokazała jak Laura raczkuje

Anna Lewandowska pokazała jak Laura raczkuje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×