Oszuści najpierw wykorzystali Roberta i Annę Lewandowskich, a teraz próbują naciągnąć ich wielbicieli! Bardzo ważne informacje dla fanów pary!

Anna i Robert Lewandowscy oszukani

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w internecie widnieją jako twarze firmy, która prowadzi sprzedaż produktów na odchudzanie. Okazuje się, że jest to nieprawda. Zobacz oświadczenie, które krąży w sieci. 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy tworzą jedno z popularniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Małżonkowie tworzą doskonały duet nie tylko w życiu, ale także w biznesie. Kiedy jedno z nich realizuje swoje projekty, drugie mocno trzyma kciuki za sukcesy współmałżonka.

Okazuje się jednak, że wizerunek pary jest bezprawnie wykorzystywany przez niektóre firmy. Ostatnio Lewandowscy zostali twarzą środków na odchudzanie, a także usług finansowych, z którymi nie podpisywali żadnych dokumentów o współpracy. Właśnie dlatego wydali oświadczenie, w którym raz na zawsze odcinają się od takich sytuacji:

W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO.

Lewandowscy postanowili wyraźnie zaprotestować, by ich fani nie dali się nabrać na wiadomości krążące w sieci:

Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mogą liczyć na fanów

Ania i Robert mogą liczyć na wsparcie swoich fanów, którzy w komentarzach pod wpisem podkreślali, że winnych powinna spotkać surowa kara:

  • Trzeba walczyć z tym.
  • Wiemy, że jesteście uczciwi!
  • Widziałam te bzdury. Miejmy nadzieję że osoby za to odpowiedzialne poniosą karę.
  • Jakie to musi być strasznie irytujące, dołujące i bardzo stresujące widzieć lub słyszeć siebie w czymś w czym nie brało się udziału… Jak ktoś bezprawnie wykorzystuje wizerunek osób które nawet nie są tego świadome. Współczuję osobom publicznym takiego traktowania.
  • To podłość jest normalnie. Oby im się to długo czkawką odbijało.

Mamy nadzieję, że takie oświadczenie sprawi, że nikt z fanów małżonków nie da nabrać się na te fake newsy, a także uczuli internautów, że to, co w internecie, nie zawsze jest prawdziwe.

View this post on Instagram

⚠️OSZUSTWO⚠️STOP✋✋✋ W niektórych mediach społecznościowych ukazują się fałszywe reklamy środków na odchudzanie lub usług finansowych, wykorzystujące bezprawnie nasz wizerunek. Pokazują się też FAŁSZYWE wywiady, których rzekomo udzielamy. Proszę byście byli czujni i nie wierzyli we wszystko, ponieważ jest to jawne OSZUSTWO. Te FAŁSZYWE informacje i reklamy, wykorzystują nie tylko nasz wizerunek, ale też innych osób i mediów. Nie ma i nie będzie naszej akceptacji dla takich bezprawnych zachowań. Podjęliśmy stosowne kroki prawne, ale proszę też Was, byście byli czujni i nie dali się wykorzystać nieuczciwym ludziom. #annalewandowska #robertlewandowski

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Zobacz: Anna Lewandowska w drugiej ciąży? Trenerka dodała wymowne zdjęcie!

Zobacz: Anna Lewandowska wcale nie jest taka idealna! Trenerka pierwszy raz wyjawiła swój słaby punkt! Fanki są w szoku!

Zobacz: Córeczka Anny Lewandowskiej wyrasta na zawodową pływaczkę! 2-letnia kruszynka samodzielnie pływa w morzu jak Otylia Jędrzejczak! [WIDEO]


Anna Lewandowska i Robert Lewandowski opublikowali oświadczenie

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski opublikowali oświadczenie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska motywuje do wspólnego treningu

Anna Lewandowska motywuje do wspólnego treningu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×