NewsyAnna Lewandowska obstawia wynik meczu Polska - Irlandia

Anna Lewandowska obstawia wynik meczu Polska - Irlandia

Anna Lewandowska o sukcesie Roberta Lewandowskiego
Natalia Brzostowska
11.10.2015 21:50, aktualizacja: 11.10.2015 23:37

Trwa właśnie mecz Polska -Irlandia w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2016. Czy Polakom uda się wejść do ścisłego finału? Potrzebują zremisować niżej niż 2:2 lub po prostu wygrać ten mecz. Po pierwszej połowie meczu mamy wynik 2:1 dla Polski. Wszystko dzięki fenomenalnym bramkom Grzegorza Krychowiaka i Roberta Lewandowskiego.

Dobra passa Lewandowskiego trwa już od jakiegoś czasu, a wszystko zaczęło się od jego genialnych 5 bramek w 9 minut, które miały miejsce niedawno. Anna Lewandowska wraz ze swoim zespołem obstawia wyniki meczu.

Trenerka przewidziała wynik 2:o, który niestety już się w całości nie sprawdzi, ponieważ wynik po pierwszej połowie wynosi 2:1 dla Polaków. Ale nadal jest szansa na wygraną.

A wy, jakie macie przeczucia? My mocno trzymamy kciuki za naszych!