Czego brakuje Polakom? Anna Lewandowska w hiszpańskiej prasie wskazała największy mankament. „Moglibyśmy być Hiszpanami, ale…”

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska udzieliła wywiadu serwisowi sportowemu Mundo Deportivo. Jak jej się żyje w Barcelonie i czego jej zdaniem brakuje Polakom? 

Anna Lewandowska to niewątpliwie kobieta sukcesu. W przeszłości odnosiła sukcesy we wschodnich sztukach walki. Dziś działa jako trenerka fitness i businesswoman. Mimo natłoku obowiązków założyła rodzinę. Wraz z mężem Robertem Lewandowskim wychowuje dwie córki: Klarę Laurę.

Ania Lewandowska napisała w sieci, jak udaje jej się łączyć macierzyństwo z absorbującą pracą.

Tam, gdzie mogę zabieram dziewczynki ze sobą. Jeśli nie jest to możliwe to pomagają nam nasze kochane Babcie i niania. Podobnie jak Wy również miewam chwilę zwątpienia i wyrzuty sumienia, że nie mogę być we wszystkich miejscach jednocześnie. Czy znacie takie powiedzenie szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko? Myślę, że to bardzo ważne, abyśmy w natłoku codziennych obowiązków pamiętały także o sobie – swoich marzeniach i celach… – wyznała.

Niedawno rodzina przeżyła niemałą rewolucję i przeprowadziła się z Monachium do Barcelony. Ania natychmiast zadbało o to, żeby jej bliscy poczuli się tam jak w domu.

Udzieliła właśnie wywiadu Mundo Deportivo. Co powiedziała?

Anna Lewandowska o życiu w Hiszpanii o tym, czego brakuje Polakom

Hiszpański serwis sportowy Mundo Deportivo przedstawił Lewandowską następującymi słowami:

Przedsiębiorczyni, żona Roberta Lewandowskiego, karateczka – napisano we wstępie do rozmowy.

Lewandowska o swoim starcie w świecie sportu i od jak dawna związana jest z karate i zdrowym żywieniem. Nie urywała, że Robert nie był przekonany do zmian nawyków:

Zaczęłam dbać o to, co jem i szybko zauważyłam różnicę. Chciałam do tego przekonać też Roberta. Początkowo był sceptyczny, ale przekonał się, kiedy sam zauważył zmiany – zdradziła.

Lewandowska bardzo chwali sobie życie w Barcelonie, a o mieszkańcach stolicy Katalonii mówi w samych superlatywach – przyjęli jej rodzinę z otwartymi ramionami. Przy okazji zaznaczyła, czego brakuje Polakom:

Czuliśmy się jak w domu od pierwszego dnia. Pomogło nam wielu bardzo pozytywnych ludzi. Zawsze powtarzam, że Polacy mogliby być Hiszpanami, ale brak nam słońca – stwierdziła.

Anna Lewandowska przedstawiła się jako przedsiębiorczyni i matka. Nie chce być odbierana jako tylko żona Lewandowskiego. Nie uniknęła wątku ciężkiego dzieciństwa, dorastania bez ojca, ale cały czas Ania zgrabnie i elegancko przechodziła do zareklamowania siebie i swoich biznesów.


Mikky Kiemeney, Anna Lewandowska i Gatica na meczu FC Barcelona

Mikky Kiemeney, Anna Lewandowska i Gatica na meczu FC Barcelona

Ania Lewandowska w makijażu wykonanym przez Klarę i Laurę

Ania Lewandowska w makijażu wykonanym przez Klarę i Laurę

Ania Lewandowska z córkami

Ania Lewandowska z córkami

Komentarze

 • Gosia pisze:

  Naucz męża uczciwości. Skok na kasę podatnika pamiętamy

  • Gość pisze:

   Dziewczynko O MENTALNOŚCI NASTOLATKI Z WYWALONYM JĘZOREM Naucz się porządnie JĘZYKA POLSKIEGO A NIE BEZ SENSU CELU I ROZUMU UDZIELASZ IMBECYLNYCH WYWIADÓW

  • Gość pisze:

   Ania KRĘCI TYŁKIEM BO NIC MĄDREGO NIE MA

 • Gość pisze:

  Karateczka…….?

 • Gość pisze:

  Matke i ojca juz obszczekala,teraz wziela sie za Polakow.Tepa dzida.

 • Gość pisze:

  Jak inni nikt nawet tego w europie nie uznaje za byd..o a co dopiero za robaki ty jesteś chrzestnym nie tatą to ku..wa polewaj bo suszy albo na fejsie będziesz tatuś el frajerro co skąpi na wóde ale fejs jest dla frajerrów ale picie dla wszystkich ha ha i to tyle

 • Gość z daleka pisze:

  Naburmuszeni niepogodni dolujacy negatywni ciagle intrygi jakies w glowkach mielacy.

 • Gość z daleka pisze:

  Ma racje ta Pani…Polacy sa wiecznie nadeci i opryskliwi i negatywni i agresywni werbalnie oraz ciagle jest jakis kwas czy o cos spina czy tez ukryte motywy wsrod moich rodakow w Polsce i zle im z oczu patrzy na ulicy – te miny i ten wzrok. Skakanie do oczu i glupie uwagi non stop. Spoleczenstwo mentalnych cwaniakow oszustow i gasslajterow. Amen.

 • Gość z daleka pisze:

  Ma racje ta Pani…Polacy sa wiecznie nadeci i opryskliwi i negatywni i agresywni werbalnie oraz ciagle jest jakis kwas czy o cos spina czy tez ukryte motywy wsrod moich rodakow w Polsce i zle im z oczu patrzy na ulicy – te miny i ten wzrok. Skakanie do oczu i glupie uwagi non stop. Zawistne spoleczenstwo mentalnych cwaniakow oszustow i gasslajterow. Amen.

  • Gość pisze:

   Polacy to zawistny zazdrosny narod jak pojadą do obcego kraju to czuja się wybrańcami narodu wszystko im się należy A jak sami traktują obcokrajowcow Polska dla Polaków !!!

 • Gość pisze:

  Anka Polacy nie muszą być Hiszpanami bo jesteśmy jedyni w swoim rodzaju więc przestań porównywać.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×